Povezane vesti
Broj umrlih u Hrvatskoj porastao 13,2 odsto
Politika 29.01.2021
Prošle godine umrlo je ukupno 56.677 ljudi što je najveći broj umrlih u jednoj godini od kraja Drugog svetskog rata, pokazuju podaci Državnog zavoda za statistiku. Ukupan broj umrlih od januara do decembra 2020. porastao je za 8,3 odsto u odnosu na isto… »
Hrvati padaju sa nogu: Najveći broj umrlih u jednoj godini od završetka Drugog svetskog rata!
Alo 29.01.2021
Broj mrtvih porastao je za 13,2 odsto od marta do decembra 2020. u poređenju sa istim periodom prošle godine. U je 2020. godine umrlo 56.677 ljudi, što je najveći broj umrlih u jednoj godini od završetka Drugog svetskog rata, pokazuju danas objavljeni… »
Vesti dana »

„Zamenili smo ključne brave“: Dekan za Danas objašnjava šta se događa na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu
Danas pre 6 minutajoš 29 povezanih

Oglasio se Dušan Bajatović! Direktor Srbijagasa otkriva da li će cene nafte u Srbiji skočiti i šta će biti sa sankcijama NIS-u
Kurir pre 1 satjoš 19 povezanih

Ovo je detaljna prognoza do februara 2026! Septembar donosi temperature do 40°C, a zima krije nešto neočekivano
Dnevnik pre 26 minutajoš 19 povezanih