Povezane vesti

Vesna Dedić: O aferi u kojoj sam ja bila kolateralna šteta...

Vesna Dedić: O aferi u kojoj sam ja bila kolateralna šteta...

Svet plus 01.02.2021
Voditeljke Vesna Dedić i Sanja Marinković prekinule su dugogodišnje prijateljstvo, a Vesna je sada istakla da je ovo bio jedan od retkih trenutaka kada je u javnosti govorila o svom privatnom životu. O aferi u kojoj sam ja bila kolateralna šteta... -… »
Vesna Dedić progovorila o PREKIDU PRIJATELJSTVA sa Sanjom! AFERA voditeljke kriva za sve?

Vesna Dedić progovorila o PREKIDU PRIJATELJSTVA sa Sanjom! AFERA voditeljke kriva za sve?

Svet & Skandal 01.02.2021
Voditeljke Sanja Marinković i Vesna Dedić stavile su tačku na svoje prijateljstvo iako su godinama bile nerazdvojne! Iako se dugo nagađalo zbog čega je došlo do prekida prijateljstva, ni jedna ni druga voditeljka nisu iznele konkretan razlog zašto… »
Bila sam kolateralna šteta... Vesna Dedić progovorila o prekidu prijateljstva sa Sanjom Marinković

Bila sam kolateralna šteta... Vesna Dedić progovorila o prekidu prijateljstva sa Sanjom Marinković

Večernje novosti 01.02.2021
NEDAVNO je domaća javnost ostala u šoku kada je objavljeno da je prijateljstvo Sanje Marinković i Vesne Dedić završeno nakon 25 godina. One su o tome ćutale oko godinu dana, ali je onda Vesna, kako je rekla, bila primorana da sve obelodani. Ona je… »

Vesti dana »