Повезане вести
Мастиловић: Споменик на Врацама симбол страдања Срба у Сарајеву
РТВ 01.02.2021
ИСТОЧНО САРАЈЕВО - "Сарајево је велико стратиште Срба и то треба сачувати од заборава достојанственим спомеником у том граду, који су Срби стварали, градили, културно, уметнички и научно подизали, а на крају у њему страдали"… »
Сарајево се боји истине о страдању Срба: Историчар објаснио шта се крије иза страха због новог споменика
Вечерње новости 01.02.2021
САРАЈЕВО је велико стратише Срба и то треба сачувати од заборава достојанественим спомеником у том граду, који су Срби стварали, градили, културно, уметнички и научно подизали, а на крају у њему страдали, изјавио је историчар… »
Вести дана »
Од поноћи крећу нова правила: Улазак у ЕУ више неће бити исти – три руте најкритичније, возаче чекају дуга задржавања
ИндексОнлине пре 1 сатјош 32 повезане
Велики петак: Дан тиховања, вере и великог поштовања, у црквама широм Србије износи се плаштаница симбол Христовог полагања у гроб
Глас Западне Србије пре 1 сатјош 36 повезаних
Објављени детаљи! Ево да када ће важити смањене акцизе на нафтне деривате
Телеграф пре 43 минутајош 23 повезане




