Povezane vesti
Prisluškivanje opozicije naredili Milo i Aco Đukanović
Alo 06.02.2021
Predsednik "Pokreta za Promjene", jedan od lidera Demokratskog fronta i poslanik u Skupštini Nebojša Medojević poručio je danas da su nalogodavci prisluškivanja lidera tadašnje opozcije braća Đukanović Milo i Aco. - Dejan Peruničić nije nalogodavac… »
Medojević ponovo šokirao crnu goru: Iza prisluškivanja lidera opozicije stoje Milo i Aco, nova Vlada ima pogodbu sa njima!
Večernje novosti 06.02.2021
LIDER Pokreta za Promene Nebojsa Medojević, poručio je da su nalogodavci prisluškivanja lidera nekadašnje opozcije braća Đukanović - Milo i Aco. - Dejan Peruničić nije nalogodavac protivustavnog i nezakonitog tajnog praćenja i prisluškivanja lidera… »
Vesti dana »
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 33 minutajoš 3 povezane
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 8 satijoš 2 povezane
Iranski mediji: Uhapšeno desetoro stranaca pod sumnjom na saradnju sa SAD i Izraelom
RTV pre 3 minutajoš 31 povezana




