Povezane vesti
Dileme u vezi sa vakcinacijom – stručnjaci za RTS razjasnili sve detalje i nejasnoće
RTS 07.02.2021
Tema ovonedeljne "RTS ordinacije" bila je vakcinacija protiv koronavirusa - sve dileme, nejasnoće, aktuelna pitanja i detalji o sve tri vakcine dostupne u Srbiji, ali i o vakcinama dostupnim u svetu. Sve dileme u vezi sa vakcinacijom protiv koronavirusa… »
Važno za sve koji su primili prvu dozu vakcine: Ovo su odgovori na pet ključnih pitanja u vezi imuniteta na virus korona
Večernje novosti 07.02.2021
GOTOVO pola miliona ljudi već je primilo vakcinu protiv korona virusa u Srbiji. Za sve njih već u danu nakon vakcinacije veoma važno pitanje je - šta dalje? Kako i kada mogu da znaju da su bezbedni? Kako da provere antitela i najvažnije - koji je prvi… »
Vesti dana »
Sinod Srpske pravoslavne crkve razrešio je danas mitropolita žičkog Justina
Pravda pre 7 minutajoš 28 povezanih
Poljoprivrednik iz okoline Čačka: Ministarstvo poljoprivrede neme rešenje ili neće da ga nađe (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 23 povezane





