Povezane vesti

Hrvatski mediji besni na vladu: Mogli smo i mi da naručimo rusku vakcinu, a ne da budemo slepo lojalni Zapadu

Hrvatski mediji besni na vladu: Mogli smo i mi da naručimo rusku vakcinu, a ne da budemo slepo lojalni Zapadu

Večernje novosti 08.02.2021
HRVATSKA je mogla da naruči rusku vakcinu „Sputnjik Ve“, a ne da bude slepo lojalna zapadnim proizvođačima i zapadnjačkim preporukama, objavili su hrvatski mediji. „Slobodna Dalmacija“ u tekstu koji prenosi i „Jutarnji list“ kritikuje… »
Hrvatski mediji: Mogli smo i mi da naručimo rusku vakcinu, a ne da budemo slepo lojalni Zapadu

Hrvatski mediji: Mogli smo i mi da naručimo rusku vakcinu, a ne da budemo slepo lojalni Zapadu

Sputnik 08.02.2021
Hrvatska je mogla da naruči rusku vakcinu „Sputnjik Ve“, a ne da bude slepo lojalna zapadnim proizvođačima i zapadnjačkim preporukama, objavili su hrvatski mediji. „Slobodna Dalmacija“ u tekstu koji prenosi i „Jutarnji list“ kritikuje… »
Mogli smo i mi da naručimo rusku vakcinu, a ne da se ulizujemo Zapadu!

Mogli smo i mi da naručimo rusku vakcinu, a ne da se ulizujemo Zapadu!

Alo 08.02.2021
Hrvatska je mogla da naruči rusku vakcinu „Sputnjik Ve“, a ne da bude slepo lojalna zapadnim proizvođačima i zapadnjačkim preporukama, objavili su hrvatski mediji. „Slobodna Dalmacija“ u tekstu koji prenosi i „Jutarnji list“ kritikuje… »

Vesti dana »