Povezane vesti

Fudbalsko ludilo na brdu! Šest golova, preokret, tuča na terenu, Lalatovićevo utrčavanje i gol u 98. minutu!

Sportal blic 12.02.2021
i odigrali su 3:3 u sjajnoj utakmici 21. kola . Sve ovo bi donekle bila najnormalnija vest, ali samo za one koji nisu gledali fudbalsku ludnicu na Banovom brdu. Svega je bilo na stadionu Čukaričkog - od tuče na terenu, šest golova, sjajnog preokreta… »
Spektakl na Banovom brdu: Remi Čuke i Vojvodine uz koškanje, crveni karton i šest golova

Večernje novosti 12.02.2021
FUDBALERI Čukaričkog i Vojvodine remizirali su na Banovom brdu - 3:3 u 21. kolu Superlige Srbije u jednoj sjajnoj utakmici. Svega je bilo na ovoj utakmici. Domaći su fanstastično otvorili meč, pošto su posle 12 minuta vodili sa 2:0, a u strelce su… »