Povezane vesti
Marera kupila zgradu bigza: Kompanija koja je nedavno kupila Beograđanku uložiće u obnovu i ove zgrade
Večernje novosti 18.02.2021
KOMPANIJA "Marera Real Estate Partners" kupila je zgradu BIGZ-a. Nakon kupovine Beograđnke od strane njene sestrinske firme, Marera će uložiti u rekonstrukcije i ove zgrade. Prema navodima iz ove kompanije, u zgradu nekada najveće štamparije na Balkanu… »
Najveća štamparija na Balkanu postaje savremeni biznis centar: Šta tačno Rusi planiraju za BIGZ-om?
Telegraf 18.02.2021
Zgrada BIGZ-a biće obnovljena u narednih godinu i po dana. Zgrada BIGZ-a u Beogradu biće u narednih godinu i po dana obnovljena, a u rekonstrukciju zgrade nekada najveće štamparije na Balkanu biće uloženo više od 40 miliona evra. Pošto je reč o… »
Vesti dana »

(VIDEO) Parizer, sapun i čuvena dva jajeta - šta je još u paketu za pritvorenika Tomislava Momirovića
N1 Info pre 1 satjoš 79 povezanih

Seoska slava se pretvorila u horor: Veliki broj meštana Pavlovca završilo u Hitnoj, među otrovanima i deca
Blic pre 18 minutajoš 28 povezanih

Hitno saopštenje Partizana: Crno-beli se oglasili zbog puštanja pesme navijača Crvene zvezde u Humskoj
Kurir pre 23 minutajoš 32 povezane

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog intenzivnih pljuskova, grada i jakog vetra u zapadnim i centralnim krajevima
Naslovi.ai pre 43 minutajoš 53 povezane