Povezane vesti

Veličanstvene slike iz Melburna: Pogledajte krunisanje Novaka Đokovića! (FOTO)

Veličanstvene slike iz Melburna: Pogledajte krunisanje Novaka Đokovića! (FOTO)

Vesti online 21.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Danila Medvedeva u velikom finalu Australijan opena sa 3:0 (7:5, 6:2, 6:2) i tako po 9. put podigao trofej najboljeg u Melburnu! Đoković je, jednostavno, počistio protivnika i treću godinu u nizu… »
Medvedev ima ponudu za Novaka, kakav bi to tandem bio!

Medvedev ima ponudu za Novaka, kakav bi to tandem bio!

Sportske.net 21.02.2021
Današnje finale Australijan opena proteklo je u dominaciji Novaka Đokovića, koji je sa 3:0 u setovima savladao Danila Medvedeva i stigao do devetog trijumfa u Melburnu. Posle meča, najjači utisak ostavio je korektan, prijateljski odnos dvojice… »
Novak: Mi smo tri viteza

Novak: Mi smo tri viteza

N1 Info 21.02.2021
Posle spektakularne pobede u finalu Australijan opena i 18. gren slem titule, Novak Đoković je govorio o dominaciji njega, Rodžera Federera i Rafaela Nadala na četiri najveća turnira. Srbin, Švajcarac i Španac su osvojili zajedno 58 titula na… »
Britanci uporedili Novaka s najvećim negativcem u univerzumu

Britanci uporedili Novaka s najvećim negativcem u univerzumu

Nova 21.02.2021
Naravno, odmah treba napomenuti da nisu imali zlu nameru, već su to učinili aludirajući na popularan film o super-junacima. Prvi reket sveta Novak Đoković osvojio je svoj 18. grend slem trofej na ovogodišnjem Australijan openu i mnogi iz sveta… »
Danil Medvedev se ponadao da će ovim potezom "postati" Novak Đoković - ali nije! Ni blizu! Publika "nije kaznila" Rusa zbog…

Danil Medvedev se ponadao da će ovim potezom "postati" Novak Đoković - ali nije! Ni blizu! Publika "nije kaznila" Rusa zbog…

Sportal blic 21.02.2021
U svom drugom grend slem finalu, ruski teniser ponovo je ostao bez trofeja. Njega je u finalu Australijan opena savladao , Ovo je bilo daleko od lošeg izdanja mladog Rusa, štaviše, igrao je odlično, ali to nije bilo dovoljno da zaustavi prvog tenisera… »
Ivanišević: Novak želi da stigne Rafu i Rodžera

Ivanišević: Novak želi da stigne Rafu i Rodžera

N1 Info 21.02.2021
Član trenerskog tima Novka Đokovića Goran Ivanišević bio je impresioniran partijom srpskog tenisera u finalu Australijan Opena – nekadašnji hrvatski teniser dotakao se Đokovićevog protivnika, ali i slike u medijima koju neki o prvom igraču… »
Đoković: Pokidao sam mišić u Melburnu

Đoković: Pokidao sam mišić u Melburnu

Sportski žurnal 21.02.2021
Đoković je osvojio deveti trofej u Melburnu, ukupno 18. grend slem titulu u karijeri, pošto je u finalu pobedio Danila Medvedeva iz Rusije sa 7:5, 6:2, 6:2. Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je tokom Australijan opena, na kome je danas osvojio… »
I Ivanišević ima šta da poruči novinarima koji ''mrcvare'' Novaka!

I Ivanišević ima šta da poruči novinarima koji ''mrcvare'' Novaka!

Sportske.net 21.02.2021
Novak Đoković danas slavi svoj 18. Gren Slem trofej, a deveti u Melburnu posle trijumfa u finalu Australijan opena nad ruskim predstavnikom Danilom Medvedevim (3:0). Naravno, odmah je podelio radost sa svojim trenerskim timom na čelu sa Goranom… »
Oglasila se Jelena: Dirljivom porukom čestitala Noletu titulu u Melburnu (foto)

Oglasila se Jelena: Dirljivom porukom čestitala Noletu titulu u Melburnu (foto)

Večernje novosti 21.02.2021
NOVAK Đoković je počistio Danila Medvedeva u finalu Australijan opena 7:5, 6:2, 6:2, osvojio deveti trofej u Melburnu, 18. grend slem u karijeri. Deveti trofej Novak Đoković osvojio je na Australijan openu i još jednom potvrdio da je kralj Melburna… »
Novakov odgovor svima koji su ga napadali, i zbog famoznog pisma, i zbog povrede!

Novakov odgovor svima koji su ga napadali, i zbog famoznog pisma, i zbog povrede!

Sportske.net 21.02.2021
Ovaj tužni vikend, koji je protekao u znaku oproštaja od Đorđa Balaševića, jutros nam je ipak ulepšao Novak Đoković, svojim trijumfom na Australijan openu i osvajanjem 18. Gren Slem trofeja, od kojih je polovinu osvojio upravo u Melburnu. Nole je… »
Vilander siguran: Đoković je sada favorit i na US openu, a verovatno i na Vimbldonu!

Vilander siguran: Đoković je sada favorit i na US openu, a verovatno i na Vimbldonu!

Vesti online 21.02.2021
Teniski analitičar i bivši gren slem šampion, Mats Vilander, oduševljen je igrom Novaka Đokovića u finalu Australijan opena protiv Danila Medvedeva. – Neverovatna predstava. Đoković je imao start iz snova, a posle 3:0 za Novaka, Danil se vratio… »
Srđan Đoković napravio haos: Novakov otac u transu, lomio čaše na proslavi pobede na AO (video)

Srđan Đoković napravio haos: Novakov otac u transu, lomio čaše na proslavi pobede na AO (video)

Hot sport 21.02.2021
Prvi reket sveta Novak Đoković ponovo je dokazao zbog čega je jedan od najboljih tenisera svih vremena. On je u finalu Australijan opena bez mnogo muke pobedio u tri seta Danila Medvedeva i tako stigao do devetog trofeja na ovom turniru, odnosno 18… »
"Gledam njegovu: 'Ljubavnu aferu'..." Jelena Đoković se oglasila, Novak odmah reagovao na ženinu objavu! /foto/

"Gledam njegovu: 'Ljubavnu aferu'..." Jelena Đoković se oglasila, Novak odmah reagovao na ženinu objavu! /foto/

Sportal blic 21.02.2021
Najbolji teniser sveta je u finalu Australijan opena , a dok je on slavio - na internetu se oglasila njegova supruga. Jelena Đoković je simpatičnom objavom na Tviteru poručila sledeće o suprugu: "Ljubavnu aferu koju moj mužić ima sa Rod Lejver… »
Đoković: Dok se ne penzionišem, biću fokusiran na Slemove

Đoković: Dok se ne penzionišem, biću fokusiran na Slemove

N1 Info 21.02.2021
Srpski teniser Novak Đoković istakao je da će u nastavku karijere potpuno biti fokusiran na Gren slemove, pošto će 8. marta izvesno oboriti rekord po broju sedmica provedenih na prvom mestu ATP liste. Đoković je u nedelju pobedio Danila Medvedeva i… »
Novak ne zaboravlja prijatelje iz detinjstva: Šampion poklonio reket drugarici iz školskih dana (VIDEO)

Novak ne zaboravlja prijatelje iz detinjstva: Šampion poklonio reket drugarici iz školskih dana (VIDEO)

Vesti online 21.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Danila Medvedeva u velikom finalu Australijan opena sa 3:0 (7:5, 6:2, 6:2) i tako po 9. put podigao trofej najboljeg u Melburnu, a posle meča reket kojim je pobedio u finalu je poklonio. Sjajan gest… »
Novak prekinuo intervju: Dajte mi rakiju

Novak prekinuo intervju: Dajte mi rakiju

Nova 21.02.2021
Najbolji teniser sveta je ubedljivom igrom protiv Danila Medvedeva sa 7:5, 6:2, 6:2 stigao do 18. grend slem titule, a nakon meča je bio sjajno raspoložen. U jednom momentu je prekinuo uključenje uživo i obratio se navijačima. Tokom razgovora za… »
Mats Vilander: ‘Novaka je ovde teško pobediti, kao Rafu na Rolan Garosu’

Mats Vilander: ‘Novaka je ovde teško pobediti, kao Rafu na Rolan Garosu’

Hot sport 21.02.2021
‘Đoković je sada favorit na narednom US Openu’. Najbolji teniser sveta je došao do 18. gren slem trofeja. U finalu je savladao Danila Medvedeva. Legendarni Mats Vilander je oduševljen igrom Novaka Đokovića. -Neverovatnu partiju je pružio Novak… »
Superčovek Novak Đoković: Igrao sam sa napuklim mišićem, čeka me pauza

Superčovek Novak Đoković: Igrao sam sa napuklim mišićem, čeka me pauza

Mozzart sport 21.02.2021
“Sutra idem na novo snimanje”, rekao je srpski as. Ni pokidani trbušni mišić nije uspeo da zaustavi Novaka Đokovića na putu do nove titule u Melburnu! Šta se desilo Novaku u meču trećeg kola protiv Tejlora Frica, ostala je enigma do završetka… »
Sve na jednom mestu – kako je Novak opet očarao planetu

Sve na jednom mestu – kako je Novak opet očarao planetu

Nova 21.02.2021
Novak Đoković je deveti put osvojio Australijan open, podigao je 18. grend slem trofej i još jednom pomerio granice u Melburnu. Tri seta i manje od dva sata bilo je dovoljno da svetski broj jedan razbije Danila Medvedeva, i da popravi savršen učinak… »
Novak se osvrnuo na traumu sa US Opena: Mučilo me je to…

Novak se osvrnuo na traumu sa US Opena: Mučilo me je to…

Nova 21.02.2021
Novak Đoković obratio se javnosti i na zvaničnoj konferenciji za medije, posle osvajanja Australijan opena u Melburnu. Pobedio je Novak Danila Medvedeva u finalu Australijan opena, postao je prvak Melburna deveti put, polovinu svojih Grend slem titula… »
Najbolji fudbaler sveta čestitao: Nole, ovo je neverovatno

Najbolji fudbaler sveta čestitao: Nole, ovo je neverovatno

Nova 21.02.2021
Robert Levandovski, fudbaler Bajerna iz Minhena i reprezentacije Poljske, čestitao je Novaku Đokoviću na osvajanju Australijan opena. Ljubitelj je tenisa Levandovski, prati i uspehe svoje sunarodnice Ige Švjontek, ali ga je sada bez teksta ostavila… »
Deveta titula za Đokovića u Melburnu

Deveta titula za Đokovića u Melburnu

Glas Amerike 21.02.2021
MELBURN — Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je rekordnu devetu titulu šampiona Australijen opena i 18. grand slem titulu u karijeri, pobedom u finalu nad Danilom Medvedevom, koji je u taj duel ušao bez poraza još od oktobra prošle… »
Đoković: Ljubavna veza se nastavlja

Đoković: Ljubavna veza se nastavlja

N1 Info 21.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković bio je zadovoljan posle osvajanja titule na Australijan Opena. Srbin je u nedelju osvojio 18. Gren slem titulu, pošto je savladao Danila Medvedeva 7:5, 6:2, 6:2. Posle meča, Rus je pohvalno govorio o prvom reketu… »
Novaka jednostavno mrze, posle trijumfa dobio salve uvreda: Izdajnik, arogantan, čak mu pripisuju i doping!

Novaka jednostavno mrze, posle trijumfa dobio salve uvreda: Izdajnik, arogantan, čak mu pripisuju i doping!

Mondo 21.02.2021
Neverovatno je koliko je nekima teško da prihvate veličinu Novaka Đokovića. Neverovatno je koliko je nekima teško da prihvate veličinu Novaka Đokovića. Novak Đoković je za manje od dva sata rutinirao Danila Medvedeva i na impresivan način… »
"Bog na nebu, na zemlji Novak Đoković": Tviter se usijao nakon pobede Novaka u finalu AO (tviter reakcije)

"Bog na nebu, na zemlji Novak Đoković": Tviter se usijao nakon pobede Novaka u finalu AO (tviter reakcije)

Večernje novosti 21.02.2021
APSOLUTNI vladar Australije je Novak Đoković. On je savladao Danila Medvedeva sa 3:0. Eksplodirale su nakon trijumfa Srbina na Tviteru. Opravdano je srpska nacija ponosna na našeg tenisera koji je u finalu došao do trijumfa lakše nego što se… »

Vesti dana »