Povezane vesti

Vučić otkrio kada Srbija uvodi kovid pasoše: Suprotstavio se odluci Evrope, pa upozorio mlade "Pritisak će biti veliki..."

Vučić otkrio kada Srbija uvodi kovid pasoše: Suprotstavio se odluci Evrope, pa upozorio mlade "Pritisak će biti veliki..."

Srbija danas 27.02.2021
Kovid pasoši gaze naajviše evropske vrednosti slobodu kretanja i izbora. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je šokiran idejom evropskih lidera o uvođenju kovid pasoša u Evropi i to smatra sramotnom i antievropskom odlukom, ako do… »
Još 500.000 doza „Sinofarma“ stiže u Srbiju 5. marta

Još 500.000 doza „Sinofarma“ stiže u Srbiju 5. marta

RTK 27.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, gostujući na TV Prva, da je šokiran idejom evropskih lidera o uvođenju kovid pasoša u Evropi i da to smatra sramotnom i antievropskom odlukom, ako do nje dođe. Prema njegovoj oceni, kovid pasoši… »
"Šokiran sam uvođenjem kovid pasoša": Vučić o odluci EU, zašto se još nije vakcinisao i kada će to definitivo da uradi

"Šokiran sam uvođenjem kovid pasoša": Vučić o odluci EU, zašto se još nije vakcinisao i kada će to definitivo da uradi

Blic 27.02.2021
- Ja sam doneo odluku da se ne vakcinišem dok ne pređemo milion datih drugih doza vakcina, i kada od toga prođe 15 dana, onda ću se vakcinisati - rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vućić. On je ovako odgovorio na pitanje voditeljke TV Prva… »
Vučić šokiran idejom o uvođenju kovid pasoša: Ko ste vi da ograničite kretanje nekome ko ne želi ili ne može da primi…

Vučić šokiran idejom o uvođenju kovid pasoša: Ko ste vi da ograničite kretanje nekome ko ne želi ili ne može da primi…

Kurir 27.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je šokiran idejom evropskih lidera o uvođenju kovid pasoša u Evropi i da to smatra sramotnom i antievropskom odlukom, ako do nje dođe. Kovid pasoši, prema njegovim rečima, gaze najviše evropske… »
Vučić: Šokiran sam idejom uvođenja kovid pasoša, to je gaženje evropskih vrednosti i sloboda

Vučić: Šokiran sam idejom uvođenja kovid pasoša, to je gaženje evropskih vrednosti i sloboda

Sputnik 27.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je šokiran idejom zvaničnika EU da se uvedu kovid pasoši za građane. "Tom odlukom gaze se evropske vrednosti i slobode: sloboda kretanja i sloboda izbora", rekao je Vučić. Vučić je rekao da će… »
Vučić odbrusio EU: Tri puta će da vakcinišu kučiće, mačiće i papagaje, a mi smo od njih dobili - nula!

Vučić odbrusio EU: Tri puta će da vakcinišu kučiće, mačiće i papagaje, a mi smo od njih dobili - nula!

Srbija danas 27.02.2021
Predsednik Srbije šokiran idejom evropskih lidera o uvđenju kovid pasoša. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je danas na TV Prva, gde je otkrio da se još uvek nije vakcinisao, ali je progovorio i o novom "trendu" u zemljama Evropske unije… »

Vesti dana »