Povezane vesti

Od Belivuka, preko Kokeze, do sudije – ko je stvarna meta u borbi protiv mafije?

N1 Info 01.03.2021
U nastavku borbe protiv organizovanog kriminala saslušana bivša državna sekretarka Dijana Hrkalović. Kakva se poruka šalje predsedniku Višeg suda Aleksandru Stepanoviću, koji se odjednom našao u priči oko saslušanja prvog čoveka srpskog fudbala… »

Dnevnik u 19 (1.3.2021)

N1 Info 01.03.2021
Za sada bez novih mera. Medicinski deo Kriznog štaba traži potpuno zatvaranje na sedam dana. Vranjanac Slađan Antić greškom primio i Fajzerovu i Sinofarmovu vakcinu. Bivša državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović saslušana i zbog veza sa klanom… »

Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o sudiji je u mafijaškom stilu, kao iz fima 'Kum'

Radio 021 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić ocenila je da je jučerašnja izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije, Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu, Aleksandra Stepanovića… »

Vučić žedan krvi i haosa: Roditelji ga mole da ne pušta horor scene u kojima njegovi pajtaši seku glave i čereče im…

Pravda 01.03.2021
Roditelji mladića koji su nestali tokom kriminalnih obračuna u prethodne dve godine apeluju na predsednika Aleksandra Vučića da ne objavljuje fotografije i snimke monstruoznih ubistava do kojih je policija došla u istrazi grupe Veljka Belivuka, a… »

Viši sud: Stepanović nije savetovao Kokezu da odbije poligraf, čak ga i ne poznaje

Politika 01.03.2021
Viši sud u Beogradu negirao je danas da je njegov predsednik Aleksandar Stepanović savetovao predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slavišu Kokezu da odbije poligrafsko testiranje i naveo da ga on čak i ne poznaje. „Iznošenje ovakvih neistina u… »

Sud: "Nije ga savetovao"

B92 01.03.2021
Viši sud je saopštio danas da nisu tačni navodi da je predsednik tog suda savetovao predsednika FSS Slavišu Kokezu da ne prihvati poligrafsko ispitivanje. Oni su naveli da "predsednik suda Aleksandar Stepanović ni ne poznaje Kokezu." Podsetimo… »

Rakić-Vodinelić: Vulin sa sudijama u mafijaškom stilu, kao iz fima "Kum"

Novi magazin 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić je ocenila da je sinoćna izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije, Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu, Aleksandra Stepanovića, bila u… »

Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o Stepanoviću u mafijaškom stilu

N1 Info 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić je ocenila da je izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu Aleksandra Stepanovića, bila u… »

Rakić-Vodinelić: Vulin sa sudijama u mafijaškom stilu, kao iz fima 'Kum'

Beta 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić je ocenila da je sinoćna izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije, Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu, Aleksandra Stepanovića, bila u… »

Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o sudijama u mafijaškom stilu

Nova 01.03.2021

Viši sud: Predsednik suda i ne poznaje Kokezu, to je pritisak na postupanje suda

Novi magazin 01.03.2021
Viši sud u Beogradu negirao je danas da je njegov predsednik Aleksandar Stepanović savetovao predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slavišu Kokezu da odbije poligrafsko testiranje i naveo da ga on čak i ne poznaje. "Iznošenje ovakvih neistina u… »

Sud: Apsolutna je neistina da je Stepanović savetovao Kokezu

RTV 01.03.2021
BEOGRAD - Apsolutna je neistina da je predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović savetovao predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slavišu Kokezu da ne prihvati poligrafsko ispitivanje, jer ga i ne poznaje pa nije mogao ni ga da ga… »

Vučević: Postoji klika u SNS koja je verovatno preuzela deo kontrole državnog sistema, moramo to da rasčistimo

Blic 01.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da ne postoji podela u vladajućoj stranci, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika Aleksandra Vučića. Vučević je u Jutru TV Prve, komentarišući slučaj… »

"Zaista me je iznenadilo, govorimo o čoveku bliskom Vučiću" VIDEO

B92 01.03.2021
Ne postoji podela u SNS, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika, izjavio je gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević. On je u Jutru TV Prve komentarišući slučaj Slaviše Kokeze koji je odbio da ide na poligrafsko… »

Vučević o Kokezi: Iznenadilo me što se dovodi u vezu sa potencijalnim atentatom na Vučića

Telegraf 01.03.2021
- A govorimo o čoveku koji je blizak Aleksandaru Vučiću, ne govorim o nekom čoveku koji je deset krugova udalje od njega - rekao je gradonačelnik Novog Sada. Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je u jutarnjem… »

Viši sud: Predsednik suda i ne poznaje Kokezu, to je pritisak na postupanje suda

Beta 01.03.2021
Viši sud u Beogradu negirao je danas da je njegov predsednik Aleksandar Stepanović savetovao predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slavišu Kokezu da odbije poligrafsko testiranje i naveo da ga on čak i ne poznaje. "Iznošenje ovakvih neistina u… »

Vučević o Kokezi: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

Dnevnik 01.03.2021
BEOGRAD: Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je da ne postoji podela u vladajućoj stranci, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika Aleksandra Vučića. Vučević je u Jutru TV Prve, komentarišući slučaj… »

Viši sud u Beogradu: Neistiniti navodi da je predsednik Suda savetovao Kokezu da se ne podvrgne poligrafu

Danas 01.03.2021
Viši sud u Beogradu, čiji je predsednik Aleksandar Stepanović, saopštio je danas da su neistiniti navodi iz pojedinih medija da je predsednik Suda savetovao predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slavišu Kokezu da se ne podvrgne poligrafskom… »

Vučević: Na poslednjem Glavnom odboru SNS rekao sam da je grupa funkcionera zloupotrebila vlast i to protiv Aleksandra…

Kurir 01.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je povodom saslušanja predsednika Fudbalskog saveza SrbijeSlaviše Kokeze rekao da nije nimalo spokojan kada sagleva kako se cela situacija razvija. Za mene je ključno pitanje - kada… »

Vučević: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

Nova 01.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da ne postoji podela u vladajućoj stranci, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika Aleksandra Vučića. Vučević je u Jutru TV Prve, komentarišući slučaj… »

Vučević: Na poslednjem Glavnom odboru SNS rekao sam da je grupa funkcionera zloupotrebila vlast i to protiv Vučića

Mondo 01.03.2021
Gradonačelnik Novog sada i potpredsednik SNS otkrio. Gradonačelnik Novog sada i potpredsednik SNS otkrio. Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je povodom saslušanja predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze… »

“Predsednik suda nije savetovao Kokezu da odbije poligraf”

Nova 01.03.2021
Viši sud u Beogradu, čiji je predsednik Aleksandar Stepanović, oglasio se saopštenjem povodom navoda najviših državnih funkcionera i medija da je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza tokom saslušanja u SBPOK-u MUP Srbije odbio… »

Viši sud: Neistina da je predsednik suda savetovao Kokezu da odbije poligraf

N1 Info 01.03.2021
Viši sud u Beogradu, čiji je predsednik Aleksandar Stepanović, oglasio se saopštenjem povodom navoda najviših državnih funkcionera i medija da je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza tokom saslušanja u SBPOK-u MUP Srbije odbio… »

Vučević o Kokezi: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

RTV 01.03.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da ne postoji podela u vladajućoj stranci, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika Aleksandra Vučića. Vučević je u Jutru TV Prve, komentarišući… »

Vulin: Predsednik Fudbalskog saveza Srbije odbio poligraf

Slobodna Evropa 01.03.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin rekao je da policija sumnja u istinitost iskaza koji je predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza dao na informativnom razgovoru u policiji, 28. februara, navodeći da je Kokeza odbio… »

Zavera? Slaviša Kokeza odbio poligraf, ćutao na pitanje da li je učestvovao u pripremi vučićevog ubistva!

Kurir 01.03.2021
Predsednik FSS juče je više od četiri sata bio na ispitivanju u SBPOK zbog navoda Aleksandra Kajmakovića da mu je on nudio Belivukove usluge, ali i drugih operativnih saznanja. Kokeza nije hteo na detektor laži. Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog… »

Vučić: Ne mogu da verujem da Kokeza neće na poligraf

Dnevnik 01.03.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da ne može da veruje da je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza, čovek u koga je imao poverenja, odbio da ide na poligraf. Dobio sam sve informacije. Ne bih da se… »

Vučić o Kokezi, poligrafu, Radoičiću…

Nova 01.03.2021
Dobio sam sve neophodne informacije i ne bih da se izjašnjavam, osim da ne razumem zašto je čovek u kojeg sam imao poverenje odbio poligraf, posebno zato što mu je rečeno da može da ide samo sa pitanjem da li je učestvovao u pripremi moje… »

Odbio poligraf po savetu čelnika Višeg suda? Detalji višesatnog saslušanja prvog čoveka FSS Slaviše Kokeze u prostorijama…

Večernje novosti 01.03.2021
U NASTAVKU istrage teških krivičnih dela za koja je osumnjičena grupa Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, u nedelju je više sati saslušavan u svojstvu građanina Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS). On je ispitivan u… »

KRIK: Roditelji nestalih mladića apeluju na Vučića da ne objavljuje snimke ubistava

Danas 01.03.2021
Roditelji mladića koji su nestali tokom kriminalnih obračuna u protekle dve godine apelovali su na predsednika Aleksandra Vučića da ne objavljuje fotografije i snimke ubistava do kojih je policija došla u istrazi grupe Veljka Belivuka. Predsednik… »

Vučić: Ne razumem zašto je Kokeza odbio poligraf

Danas 01.03.2021
Dobio sam sve neophodne informacije i ne bih da se izjašnjavam, osim da ne razumem zašto je čovek u kojeg sam imao poverenje odbio poligraf, posebno zato što mu je rečeno da može da ide samo sa pitanjem da li je učestvovao u pripremi moje… »

Vučić o Kokezi: Ne razumem zašto je čovek u kojeg sam imao poverenja odbio poligraf

Blic 28.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u večerašnjem obraćanju komentarisao je saslušanje predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviše Kokeze. - Dobio sam sve neophodne informacije, ne bih da se izjašnjavam na bilo koji način osim da ne razumem… »

Vučić o privođenju Kokeze: Ključno pitanje za njega je bilo "Da li je učestvovao u planiranju moje likvidacije" - odbio je…

Večernje novosti 28.02.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je večeras, posle dočeka ruskih vakcina, na pitanja novinara. Jedno od pitanja je bilo i da prokomentariše današnje privođenje predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze. - Dobio sam sve… »

Vulin: Kokeza odbio poligraf, saslušan u svojstvu građanina

Danas 28.02.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je da policija sumnja u istinitost iskaza koji je predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza dao na današnjem informativnom razgovoru, potvrdivši da je Kokeza odbio poligrafsko testiranje… »

"Kokeza odbio poligraf: Čak i za pitanje da li je učestvovao u pripremi atentata na Vučića"

Blic 28.02.2021
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza odbio je danas poligrafsko ispitivanje, čak i na pitanje da li je učestvovao u pripremanju ubistva predsednika Srbije Aleksandra Vučića. - Mogu da potvrdim da je došlo do privođenja Kokeze… »

Vulin o saslušanju Kokeze: Ministar policije otkrio - imamo sumnje u istinitost iskaza, evo šta mu je bilo ponuđeno

Večernje novosti 28.02.2021
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin večeras je prokomentarisao saslušanje prvog čoveka Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze. On je u emisiji Hit Tvit rekao da je sa Kokezom policija razgovarala na razne teme, i da postoje značajne… »

Vesti dana »