Povezane vesti

Od Belivuka, preko Kokeze, do sudije – ko je stvarna meta u borbi protiv mafije?

Od Belivuka, preko Kokeze, do sudije – ko je stvarna meta u borbi protiv mafije?

N1 Info 01.03.2021
U nastavku borbe protiv organizovanog kriminala saslušana bivša državna sekretarka Dijana Hrkalović. Kakva se poruka šalje predsedniku Višeg suda Aleksandru Stepanoviću, koji se odjednom našao u priči oko saslušanja prvog čoveka srpskog fudbala… »
Dnevnik u 19 (1.3.2021)

Dnevnik u 19 (1.3.2021)

N1 Info 01.03.2021
Za sada bez novih mera. Medicinski deo Kriznog štaba traži potpuno zatvaranje na sedam dana. Vranjanac Slađan Antić greškom primio i Fajzerovu i Sinofarmovu vakcinu. Bivša državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović saslušana i zbog veza sa klanom… »
Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o sudiji je u mafijaškom stilu, kao iz fima 'Kum'

Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o sudiji je u mafijaškom stilu, kao iz fima 'Kum'

Radio 021 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić ocenila je da je jučerašnja izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije, Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu, Aleksandra Stepanovića… »
Vučić žedan krvi i haosa: Roditelji ga mole da ne pušta horor scene u kojima njegovi pajtaši seku glave i čereče im…

Vučić žedan krvi i haosa: Roditelji ga mole da ne pušta horor scene u kojima njegovi pajtaši seku glave i čereče im…

Pravda 01.03.2021
Roditelji mladića koji su nestali tokom kriminalnih obračuna u prethodne dve godine apeluju na predsednika Aleksandra Vučića da ne objavljuje fotografije i snimke monstruoznih ubistava do kojih je policija došla u istrazi grupe Veljka Belivuka, a… »
Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o Stepanoviću u mafijaškom stilu

Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o Stepanoviću u mafijaškom stilu

N1 Info 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić je ocenila da je izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu Aleksandra Stepanovića, bila u… »
Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o sudijama u mafijaškom stilu

Rakić-Vodinelić: Izjava Vulina o sudijama u mafijaškom stilu

Nova 01.03.2021
Profesorka Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta Union Vesna Rakić-Vodinelić je ocenila da je sinoćna izjava ministra unutrašnjih poslova Srbije, Aleksandra Vulina, uz pominjanje predsednika Višeg suda u Beogradu, Aleksandra Stepanovića, bila u… »
Sud: Apsolutna je neistina da je Stepanović savetovao Kokezu

Sud: Apsolutna je neistina da je Stepanović savetovao Kokezu

RTV 01.03.2021
BEOGRAD - Apsolutna je neistina da je predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović savetovao predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slavišu Kokezu da ne prihvati poligrafsko ispitivanje, jer ga i ne poznaje pa nije mogao ni ga da ga… »
Vučević o Kokezi: Iznenadilo me što se dovodi u vezu sa potencijalnim atentatom na Vučića

Vučević o Kokezi: Iznenadilo me što se dovodi u vezu sa potencijalnim atentatom na Vučića

Telegraf 01.03.2021
- A govorimo o čoveku koji je blizak Aleksandaru Vučiću, ne govorim o nekom čoveku koji je deset krugova udalje od njega - rekao je gradonačelnik Novog Sada. Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je u jutarnjem… »
Vučević: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

Vučević: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

Nova 01.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da ne postoji podela u vladajućoj stranci, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika Aleksandra Vučića. Vučević je u Jutru TV Prve, komentarišući slučaj… »
“Predsednik suda nije savetovao Kokezu da odbije poligraf”

“Predsednik suda nije savetovao Kokezu da odbije poligraf”

Nova 01.03.2021
Viši sud u Beogradu, čiji je predsednik Aleksandar Stepanović, oglasio se saopštenjem povodom navoda najviših državnih funkcionera i medija da je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza tokom saslušanja u SBPOK-u MUP Srbije odbio… »
Viši sud: Neistina da je predsednik suda savetovao Kokezu da odbije poligraf

Viši sud: Neistina da je predsednik suda savetovao Kokezu da odbije poligraf

N1 Info 01.03.2021
Viši sud u Beogradu, čiji je predsednik Aleksandar Stepanović, oglasio se saopštenjem povodom navoda najviših državnih funkcionera i medija da je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza tokom saslušanja u SBPOK-u MUP Srbije odbio… »
Vučević o Kokezi: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

Vučević o Kokezi: Iznenadilo me, govorimo o čoveku bliskom Vučiću

RTV 01.03.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da ne postoji podela u vladajućoj stranci, već samo ljudi koji misle da su jači od predsednika Aleksandra Vučića. Vučević je u Jutru TV Prve, komentarišući… »
Vulin: Predsednik Fudbalskog saveza Srbije odbio poligraf

Vulin: Predsednik Fudbalskog saveza Srbije odbio poligraf

Slobodna Evropa 01.03.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin rekao je da policija sumnja u istinitost iskaza koji je predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza dao na informativnom razgovoru u policiji, 28. februara, navodeći da je Kokeza odbio… »
Zavera? Slaviša Kokeza odbio poligraf, ćutao na pitanje da li je učestvovao u pripremi vučićevog ubistva!

Zavera? Slaviša Kokeza odbio poligraf, ćutao na pitanje da li je učestvovao u pripremi vučićevog ubistva!

Kurir 01.03.2021
Predsednik FSS juče je više od četiri sata bio na ispitivanju u SBPOK zbog navoda Aleksandra Kajmakovića da mu je on nudio Belivukove usluge, ali i drugih operativnih saznanja. Kokeza nije hteo na detektor laži. Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog… »
Vučić: Ne mogu da verujem da Kokeza neće na poligraf

Vučić: Ne mogu da verujem da Kokeza neće na poligraf

Dnevnik 01.03.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da ne može da veruje da je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza, čovek u koga je imao poverenja, odbio da ide na poligraf. Dobio sam sve informacije. Ne bih da se… »
Vučić o Kokezi, poligrafu, Radoičiću…

Vučić o Kokezi, poligrafu, Radoičiću…

Nova 01.03.2021
Dobio sam sve neophodne informacije i ne bih da se izjašnjavam, osim da ne razumem zašto je čovek u kojeg sam imao poverenje odbio poligraf, posebno zato što mu je rečeno da može da ide samo sa pitanjem da li je učestvovao u pripremi moje… »
Odbio poligraf po savetu čelnika Višeg suda? Detalji višesatnog saslušanja prvog čoveka FSS Slaviše Kokeze u prostorijama…

Odbio poligraf po savetu čelnika Višeg suda? Detalji višesatnog saslušanja prvog čoveka FSS Slaviše Kokeze u prostorijama…

Večernje novosti 01.03.2021
U NASTAVKU istrage teških krivičnih dela za koja je osumnjičena grupa Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, u nedelju je više sati saslušavan u svojstvu građanina Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS). On je ispitivan u… »
KRIK: Roditelji nestalih mladića apeluju na Vučića da ne objavljuje snimke ubistava

KRIK: Roditelji nestalih mladića apeluju na Vučića da ne objavljuje snimke ubistava

Danas 01.03.2021
Roditelji mladića koji su nestali tokom kriminalnih obračuna u protekle dve godine apelovali su na predsednika Aleksandra Vučića da ne objavljuje fotografije i snimke ubistava do kojih je policija došla u istrazi grupe Veljka Belivuka. Predsednik… »
Vučić: Ne razumem zašto je Kokeza odbio poligraf

Vučić: Ne razumem zašto je Kokeza odbio poligraf

Danas 01.03.2021
Dobio sam sve neophodne informacije i ne bih da se izjašnjavam, osim da ne razumem zašto je čovek u kojeg sam imao poverenje odbio poligraf, posebno zato što mu je rečeno da može da ide samo sa pitanjem da li je učestvovao u pripremi moje… »
Vučić o privođenju Kokeze: Ključno pitanje za njega je bilo "Da li je učestvovao u planiranju moje likvidacije" - odbio je…

Vučić o privođenju Kokeze: Ključno pitanje za njega je bilo "Da li je učestvovao u planiranju moje likvidacije" - odbio je…

Večernje novosti 28.02.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je večeras, posle dočeka ruskih vakcina, na pitanja novinara. Jedno od pitanja je bilo i da prokomentariše današnje privođenje predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze. - Dobio sam sve… »
Vulin: Kokeza odbio poligraf, saslušan u svojstvu građanina

Vulin: Kokeza odbio poligraf, saslušan u svojstvu građanina

Danas 28.02.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je da policija sumnja u istinitost iskaza koji je predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza dao na današnjem informativnom razgovoru, potvrdivši da je Kokeza odbio poligrafsko testiranje… »
"Kokeza odbio poligraf: Čak i za pitanje da li je učestvovao u pripremi atentata na Vučića"

"Kokeza odbio poligraf: Čak i za pitanje da li je učestvovao u pripremi atentata na Vučića"

Blic 28.02.2021
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviša Kokeza odbio je danas poligrafsko ispitivanje, čak i na pitanje da li je učestvovao u pripremanju ubistva predsednika Srbije Aleksandra Vučića. - Mogu da potvrdim da je došlo do privođenja Kokeze… »
Vulin o saslušanju Kokeze: Ministar policije otkrio - imamo sumnje u istinitost iskaza, evo šta mu je bilo ponuđeno

Vulin o saslušanju Kokeze: Ministar policije otkrio - imamo sumnje u istinitost iskaza, evo šta mu je bilo ponuđeno

Večernje novosti 28.02.2021
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin večeras je prokomentarisao saslušanje prvog čoveka Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze. On je u emisiji Hit Tvit rekao da je sa Kokezom policija razgovarala na razne teme, i da postoje značajne… »

Vesti dana »