Povezane vesti

Vučić najavio gradnju nove kovid bolnice u Novom Sadu, Vučević očekuje da posle epidemije to bude Gradska bolnica

Vučić najavio gradnju nove kovid bolnice u Novom Sadu, Vučević očekuje da posle epidemije to bude Gradska bolnica

Radio 021 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi u okolini Novog Sada trebalo da se gradi treća kovid bolnica, nakon onih koje su sagrađene u Batajnici i Kruševcu. Predsednik nije davao detaljnije informacije o lokaciji, kapacitetu ili… »
Vučić o vraćanju vanrednog stanja i policijskog časa: "Ne mislim da smo blizu toga"

Vučić o vraćanju vanrednog stanja i policijskog časa: "Ne mislim da smo blizu toga"

Telegraf 02.03.2021
Predlozi o novom uvođenju policijskog časa izneti su juče. Dan nakon što je Krizni štab saopštio da je predložio da se u Srbiji ponovo uvede policijski čas, kako bi se obuzdalo širenje korona virusa, predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, rekao… »
Četiri varijante za zaključavanje Srbije: Medicinski deo štaba traži policijski čas i totalni "lokdaun", ali to nije…

Četiri varijante za zaključavanje Srbije: Medicinski deo štaba traži policijski čas i totalni "lokdaun", ali to nije…

Blic 02.03.2021
Medicinski deo Kriznog štaba decidirano traži uvođenje policijskog časa i(li) vanrednog stanja, ekonomisti i političari su redom protiv, a konačna odluka o novim merama pašće u četvrtak ili petak! Deset meseci nakon najrigoroznijih metoda borbe… »
Vesić: Beograd će uvek glasati protiv policijskog časa

Vesić: Beograd će uvek glasati protiv policijskog časa

Nova 02.03.2021
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je danas da će Grad Beograd će na sednici Кriznog štaba uvek glasati protiv bilo kakvih novih restrikcija pa i mere uvođenja policijskog časa jer takve mere nisu predlagane ni u novembru kada je dnevno u… »
Predlog za uvođenje novog vanrednog stanja podelio Krizni štab Srbije

Predlog za uvođenje novog vanrednog stanja podelio Krizni štab Srbije

Slobodna Evropa 02.03.2021
Dok se u Srbiji već danima registruje više od tri hiljade novozaraženih virusom korona na dnevnom nivou, predlog o uvođenju novog vanrednog stanja i policijskog časa napravio je jasnu podelu na medicinski i nemedicinski deo Kriznog štaba Vlade… »
Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja, ali potrebna je disciplina

Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja, ali potrebna je disciplina

Glas Zaječara 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je zemlja blizu vanrednog stanja zbog širenja pandemije korona virusa, ali da je potrebno da svi budu disciplinovaniji. „Ali da ja ne nagađam, Vlada će da odlučuje. Svi se… »
SARAJEVO: Vučić smatra da nismo blizu vanrednog stanja, najavio izgradnju kovid bolnice "oko područja Novog Sada"

SARAJEVO: Vučić smatra da nismo blizu vanrednog stanja, najavio izgradnju kovid bolnice "oko područja Novog Sada"

Moj Novi Sad 02.03.2021
Predsednik izjavio danas u Sarajevu da ne veruje da je Srbija blizu vanrednog stanja. Aleksandar Vučić je rekao da je jutros u osam dobio podatke o broju zaraženih, ali da mu to nije reprezentativan uzorak. – Ja ne mogu da govorim o tome, ja ne… »
Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja, ali potrebna je disciplina

Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja, ali potrebna je disciplina

Danas 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je zemlja blizu vanrednog stanja zbog širenja pandemije korona virusa, ali da je potrebno da svi budu disciplinovaniji. „Ali da ja ne nagađam, Vlada će da odlučuje. Svi se… »
Vučić: Srbija nije blizu vanrednog stanja

Vučić: Srbija nije blizu vanrednog stanja

Nova 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Sarajevu da misli da nismo blizu vanrednog stanja, koje su zahtevali članovi medicinskog dela Kriznog štaba. “Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja. Dobio sa podatke jutros u osam, ali ne mogu… »
Vučić o uvođenju vanrednog stanja u Srbiji, najavio i izgradnju još jedne kovid bolnice

Vučić o uvođenju vanrednog stanja u Srbiji, najavio i izgradnju još jedne kovid bolnice

Blic 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je Srbija blizu uvođenja vanrednog stanja. - Dobio sam nove podatke jutros u 8h, ali ne mogu da ih podelim, i ti podaci nisu reprezantivni, tek ono nakon 10h. Ono što je važno i što… »
Vučić: Srbija nije ni blizu vanrednog stanja

Vučić: Srbija nije ni blizu vanrednog stanja

Radio 021 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je Srbija blizu vanrednog stanja i da će zamoliti Vladu Srbije da se izgradi još jedna kovid bolnica na severu Srbije, u okolini Novog Sada. "Da ja ne nagađam. Vlada će da… »
Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja

Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja

IndeksOnline 02.03.2021
SARAJEVO – Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja u Srbiji, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ali je istakao da su lekari u pravu i da svi moraju da budu mnogo disciplinovaniji. On je na aerodromu u Sarajevu na novinarsko pitanje da… »
Nismo blizu vanrednog stanja, ali potrebno više discipline

Nismo blizu vanrednog stanja, ali potrebno više discipline

Dnevnik 02.03.2021
SARAJEVO: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja u Srbiji, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić, ali je istakao da su lekari u pravu i da svi moraju da budu mnogo disciplinovaniji. On je na aerodromu u Sarajevu na novinarsko pitanje da li… »
Vučić o uvođenju vanrednog stanja: Dobio sam podatke jutros u 8!

Vučić o uvođenju vanrednog stanja: Dobio sam podatke jutros u 8!

Mondo 02.03.2021
Medicinski deo Kriznog štaba traži radikalno rešenje, a predsednik Vučić kaže da vanredno stanje za sada nije opcija. Medicinski deo Kriznog štaba traži radikalno rešenje, a predsednik Vučić kaže da vanredno stanje za sada nije opcija… »
Vučić: Zamoliću Vladu da izgradi kovid bolnicu u Novom Sadu

Vučić: Zamoliću Vladu da izgradi kovid bolnicu u Novom Sadu

Nova 02.03.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da će zamoliti Vladu Srbije da izgradimo još jednu kovid bolnicu u okolini Novog Sada kako bismo raspolagali većim kapacitetima. Aleksandar Vučić je, na konferenciji za medij u Sarajevu, rekao je da će zamoliti… »
Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja, odlučiće Vlada

Vučić: Ne mislim da smo blizu vanrednog stanja, odlučiće Vlada

N1 Info 02.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da smo blizu vanrednog stanja, ali je ocenio da su lekari u pravu kada kažu da moramo da budemo disciplinovaniji. "Da ne nagađam, vlada će da odlučuje", rekao je Vučić i ocenio da se… »
Predsednik Vučić: Ne mislim da je Srbija blizu vanrednog stanja

Predsednik Vučić: Ne mislim da je Srbija blizu vanrednog stanja

Večernje novosti 02.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Sarajevu da Srbija nije blizu vanrednog stanja. Vučić je rekao da je dobio podatke jutros u osam o broju zaraženih, ali da mu to nije reprezentativni uzorak.… »
Vučić o uvođenju vanrednog stanja: Predsednik otkrio da li će u Srbiji biti "lokdauna"

Vučić o uvođenju vanrednog stanja: Predsednik otkrio da li će u Srbiji biti "lokdauna"

Srbija danas 02.03.2021
Predsednik Srbije iz Sarajeva otkrio da li će biti vanrednog stanja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je Srbije blizu vanrednog stanja. - Dobio sam nove podatke jutros u 8h, ti nisu reprezantivni. Ono što je važno i… »

Vesti dana »