Povezane vesti

Haland je heroj Dortmunda: Norvežanin sa dva gola, rekordom LŠ, odveo Milionere u četvrtfinale

Haland je heroj Dortmunda: Norvežanin sa dva gola, rekordom LŠ, odveo Milionere u četvrtfinale

Vesti online 10.03.2021
Fudbaleri Borusije iz Dortmunda plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su u revanš meču sa Seviljom odigrali 2:2. Prednost i prolaz Milionerima obezbedila pobeda od 3:2, iz prvog duela. Junak Borusije bio je fantastični Erling Braut… »
Suze koje niste videli - napadač porta se slomio: Iznudio penal, dobio glup crveni, pa zaplakao posle sloma Juventusa!

Suze koje niste videli - napadač porta se slomio: Iznudio penal, dobio glup crveni, pa zaplakao posle sloma Juventusa!

Mondo 10.03.2021
Prošao je put od heroja do tragičara, a na kraju je pustio suzu. Prošao je put od heroja do tragičara, a na kraju je pustio suzu. Porto je u neverovatnom meču eliminisao Juventus iz Lige šampiona, a Iranac Mehdi Taremi je bio u centru pažnje. On je… »
Kapelo oštro po Ronaldu: U moje vreme su u živi zid išli igrači koji se ne plaše lopte (video)

Kapelo oštro po Ronaldu: U moje vreme su u živi zid išli igrači koji se ne plaše lopte (video)

Mozzart sport 10.03.2021
Slavni trener ne može da shvati potez Portugalca. Eliminacija Juventusa u osmini finala Lige šampiona od Porta tema je broj jedan ove srede u Italiji. Malo ko je to očekivao čak i posle poraza 1:2 u prvoj utakmici. Gol Federika Kijeze u finišu… »
Haland o verbalnom sukobu sa Bonom: Rekao sam mu isto što i on meni (video)

Haland o verbalnom sukobu sa Bonom: Rekao sam mu isto što i on meni (video)

Mozzart sport 10.03.2021
Špic Dortmunda i golman Sevilje zagrljeni su napustili teren, a zbližila ih je tenzija kod penala. Nadali su se u Sevilji da će uspeti u Dortmundu da nadoknade 2:3 iz prvog duela osmine finala Lige šampiona, ali nisu uspeli. Borusija je remijem 2:2… »
Posle eliminacije od Porta, Kapelo žestoko udario po Ronaldu! Da li je u pravu?

Posle eliminacije od Porta, Kapelo žestoko udario po Ronaldu! Da li je u pravu?

Sportske.net 10.03.2021
Detalj koji je prelomio sinoćni revanš osmine finala Lige šampiona između Juventusa i Porta je sasvim sigurno onaj iz 115. minuta kada je Seržo Oliveira postigao gol za 2:2. Na kraju, bilo je 3:2 za "bjankonere", ali su Portugalci zbog više golova u… »
Šok u Torinu! Porto sa igračem manje izbacio Ronalda i Juventus iz Lige šampiona!

Šok u Torinu! Porto sa igračem manje izbacio Ronalda i Juventus iz Lige šampiona!

Vesti online 10.03.2021
Fudbaleri Juventusa neće se boriti za naslov prvaka Evropeni ove sezone pošto su u osmini finala poraženi od Porta na svom terenu, ukupnim rezultatom 4:4, i to sa igračem manje. U revanšu u Torinu igrali su se produžeci, a rezultat je bio 3:2 za… »
Porto nakon produžetaka eliminisao Juventus iz Lige šampiona

Porto nakon produžetaka eliminisao Juventus iz Lige šampiona

Danas 10.03.2021
Fudbaleri Porta plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige šampiona, uprkos porazu na gostovanju Juventusu od 2:3. U prvom meču Porto je pobedio kao domaćin sa 2:1, pa je zahvaljući golu u gostima ukupnim rezultatom 4:4 prošao dalje. Poveo je… »
Dortmund u četvrtfinalu Lige šampiona! Haland je prava zver, veliki rekord neverovatnog Norvežanina /video/

Dortmund u četvrtfinalu Lige šampiona! Haland je prava zver, veliki rekord neverovatnog Norvežanina /video/

Sportal blic 09.03.2021
Fudbaleri Borusije Dortmund i Sevilje su igrali nerešeno 2:2 i ukupnim rezultatom od 5:4 su "milioneri" prošli u četvrtfinale Lige šampiona. Utakmica je bila potpuno u znaku Erlinga Brauta Halanda koji je ispisao istoriju sa najbrže postignutih 20… »
Holand odveo Borusiju Dortmund u četvrtfinale Lige šampiona

Holand odveo Borusiju Dortmund u četvrtfinale Lige šampiona

Danas 09.03.2021
Fudbaleri Borusije Dortmund plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige šampiona, nakon što su na svom terenu odigrali nerešeno protiv Sevilje 2:2. Borusija je u prvom meču u Sevilji bila bolja i ukupnim rezultatom 5:4 je prošla u naredno kolo… »
Tako mlad, a već obara rekorde! Erling Haland pomera fudbalske granice!

Tako mlad, a već obara rekorde! Erling Haland pomera fudbalske granice!

Večernje novosti 09.03.2021
FUDBALERI Borusije u Dortmundu vode 1:0 protiv Sevilje u revanš meču osmine finala Lige šampiona. Strelac jedinog gola bio je mladi Norvežanin Erling Haland. Sa posebnom pažnjom ispraćen je njegov gol. Bio je to deveti gol u Ligi šampiona ove… »

Vesti dana »