Povezane vesti

Potpuno je neverovatan broj Ronaldovih het-trik utakmica, to su čitave dve sezone njegove karijere

Potpuno je neverovatan broj Ronaldovih het-trik utakmica, to su čitave dve sezone njegove karijere

Vesti online 14.03.2021
Kristijano Ronaldo nastavlja da pomera sve moguće granice u fudbalu toliko da ponekad deluje da je samo pitanje vremena kada će srušiti neki novi rekord, njegov ili Mesijev, u većini slučajeva. Portugalac je obeležio još jedno kolo u seriji A, iako… »
Opet gol! Srbin rešeta u Austriji, čeka ga šansa u bundesligi? Još jedan špic se nameće, Srbija će imati atomski napad!

Opet gol! Srbin rešeta u Austriji, čeka ga šansa u bundesligi? Još jedan špic se nameće, Srbija će imati atomski napad!

Mondo 14.03.2021
Našao je pravu sredinu za razvoj i sada je u seriji golova! Našao je pravu sredinu za razvoj i sada je u seriji golova! Srpski napadači daju golove širom Evrope! Đorđe Despotović se preporučio novom selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju pogocima u… »
Vlahović kao haland: Samo Norvežanin, Kean i Guiri mogu da se pohvale dvocifrenim učinkom u "ligama 5"

Vlahović kao haland: Samo Norvežanin, Kean i Guiri mogu da se pohvale dvocifrenim učinkom u "ligama 5"

Večernje novosti 14.03.2021
DEVET puta po jedan gol ove sezone, a onda eksplozija na subotnjem gostovanju Fiorentine Beneventu i tri lopte u mreži domaćeg golmana za samo 45 minuta. Možda je Dušan Vlahović premlad gurnut u vatru u Partizanu, možda je bio previše "zelen" kada… »
Italijani stavljaju piksija na "slatke muke": Srbi postigli šest golova u ovom kolu

Italijani stavljaju piksija na "slatke muke": Srbi postigli šest golova u ovom kolu

Večernje novosti 14.03.2021
NEMA sumnje da će selektor Srbije Dragan Stojković biti na veoma "slatkim mukama" pred naredne izazove sa reprezentacijom. Lepe vesti dolaze nam iz Italije gde je Dušan Vlahović postigao tri, Darko Lazović, Filip Đuričić i Sergej… »
Vlahović nakon ulaska u istoriju: Imam sebe u fantazi timu, osvojiću puno bodova

Vlahović nakon ulaska u istoriju: Imam sebe u fantazi timu, osvojiću puno bodova

Večernje novosti 14.03.2021
DUŠAN Vlahović je prvi igrač Fiorentine u poslednjih 57 godina koji je uspeo da postigne het-trik u prvom delu meča, a kakvi su sve majstori nosili ljubičasti dres, počevši od Gabrijela Batistute, pa nadalje…. U razgovoru nakon meča kao da nije… »
‘Imam sebe U fantaziju, uzeo sam mnogo bodova’: Vlahović ušao u istoriju Serije a, a onda izjavom oduševio Italiju!

‘Imam sebe U fantaziju, uzeo sam mnogo bodova’: Vlahović ušao u istoriju Serije a, a onda izjavom oduševio Italiju!

Hot sport 14.03.2021
Od juče, ko god bude ‘čeprkao’ po istoriji Serije A može da pronađe podatak da je najmlađi igrač u istoriji ovog takmičenje sa minimum deset postignutih golova – Dušan Vlahović. Prvi igrač Fiorentine u poslednjih 57 godina koji je uspeo da… »
Srbin u fantaziju ima sebe u timu - "uzeo sam mnogo bodova": Vlahović oduševio het-trikom, pa sve nasmejao izjavom!

Srbin u fantaziju ima sebe u timu - "uzeo sam mnogo bodova": Vlahović oduševio het-trikom, pa sve nasmejao izjavom!

Mondo 14.03.2021
Fantastična partija Dušana Vlahovića protiv Beneventa tema je svih medija u Italiji. Fantastična partija Dušana Vlahovića protiv Beneventa tema je svih medija u Italiji. Najmlađi igrač u ovoj sezoni Serije A sa minimum deset postignutih golova -… »
Filip Mladenović za "novosti": Prija mi poziv novog selektora Piksija, imam motiv da pomognem reprezentaciji

Filip Mladenović za "novosti": Prija mi poziv novog selektora Piksija, imam motiv da pomognem reprezentaciji

Večernje novosti 13.03.2021
FUDBALSKA reprezentacija Srbije skoro nikada nije imala muku da nađe golmana, vezistu ili centarfora. Ali se redovno muči da pronađe pravog levog beka, desnog beka i - selektora. Dragan Stojković je dobio priliku da dokaže da je tek treći od ukupno… »
Dušan Vlahović - gol mašina! Sjajni Srbin eksplodirao i u jednom poluvremenu uradio ono što nije uspeo ni legendarnom…

Dušan Vlahović - gol mašina! Sjajni Srbin eksplodirao i u jednom poluvremenu uradio ono što nije uspeo ni legendarnom…

Sportal blic 13.03.2021
Srpski reprezentativni napadač večeras je odigrao fenomenalan meč u dresu . Postigao je het-trik za samo jedno poluvreme, a tim dostignućem je ušao u istoriju svog kluba! "Viola" gostuje u okviru 27. kola , a Vlahović je za 45 minuta uspeo da… »

Vesti dana »