Dušan Vlahović - gol mašina! Sjajni Srbin eksplodirao i u jednom poluvremenu uradio ono što nije uspeo ni legendarnom Batistuti!

Sportal blic 13.03.2021  |  St. K.
Dušan Vlahović - gol mašina! Sjajni Srbin eksplodirao i u jednom poluvremenu uradio ono što nije uspeo ni legendarnom…

Srpski reprezentativni napadač večeras je odigrao fenomenalan meč u dresu .

Postigao je het-trik za samo jedno poluvreme, a tim dostignućem je ušao u istoriju svog kluba! "Viola" gostuje u okviru 27. kola , a Vlahović je za 45 minuta uspeo da postigne tri gola i praktično reši pitanje pobednika, a "viola" je na kraju slavila sa 4:1. Sa druge strane, u italijanskim medijima pojavio se veoma zanimljiv, istorijski podatak - Vlahović je postao prvi fudbaler Fjorentine posle 56 godina kome je uspelo da već u prvom poluvremenu postigne het-trik