Повезане вести
Срећан крај потраге за браниславом! Вратио се кући након што је оставио чудну поруку, ево где је био
Вечерње новости 16.03.2021
БРАНИСЛАВ Јовановић (72) који је отишао од куће јуче између 13.30 и 14 сати након што је оставио поруку у којој је написаов "Чувајте ми козе, ја идем на опоравак у бању!" вратио се кући, портврдио је за наш портал његов син… »
Да ли сте видели овог човека? Породица апелује - помозите нам да нађемо Бранислава (72)
Вечерње новости 15.03.2021
ПОРОДИЦА из Нишке Бање у понедељак је полицији пријавила нестанак Бранислава Јовановића (72) који је, како кажу, напустио породични дом и отишао у непознатом правцу. Браниславов син Сибин каже да је отац оставио неуобичајено… »
Вести дана »
Жена Драгана Џајића се онесвестила на промоцији монографије Црвене звезде, Бранки указана прва помоћ
Блиц пре 43 минутајош 2 повезане
(Видео) Велике гужве од Младеновца ка Београду, много полиције поред пута: Сумња се да је ударен пешак који је претрчавао пут
Блиц пре 43 минутајош 2 повезане
Представници ОЕБС-а и Радне групе посетили Радар после претњи новинару Цвијићу
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
(Фото, видео) Сви детаљи драме на Врачару "Ауди" у власништву познатог кошаркаша пропао кроз лифт: У возилу била и деца, извлачили их лествама
Блиц пре 4 сатијош 3 повезане
САД забраниле увоз Линглонг гума из Србије због сумње на принудни рад
Данас пре 5 сатијош 1 повезана

