Povezane vesti
Formula dobila najbržu stazu: Predstavljena DŽeda, gde će prosečna brzina bolida biti 250 kilometara na sat
Večernje novosti 18.03.2021
GRADSKA staza u DŽedi (Saudijska Arabija) biće najbrža ulična trka u Formuli 1. To je istaknuto na predstavljanju VN Saudijske Arabije koja će se održati od 3. do 5. decembra. Staza je dugačka nešto više od šest kilometara i imaće 27 krivina. Bolidi će… »
Predstavljena najbrža ulična staza Formule 1 VIDEO
Nova 18.03.2021
Saudijska Arabija predstavila je, kako je navedeno, "najbržu uličnu stazu" u Formuli 1, na kojoj će se u decembru u Džedi voziti trka, prva u tom kraljevstvu. Organizatori su objavili fotografije i detalje staze, predstavljene kao najbrže sportske ulične… »
Vesti dana »
„Neću da nečija deca budu gladna, a da mi plaćamo Ćacilend i Vučićev hir“: Autoprevoznik Jaćimović nastavlja štrajk glađu i poručuje da neće platiti kazne
Nova pre 8 satijoš 25 povezanih
Gradske ustanove kulture pozvane na solidarnost sa porodicom Jaćimović
Moj Novi Sad pre 59 minutajoš 105 povezanih
Aleksić (NPS): Opozicija ne želi da dođe na vlast revolucijom, nego putem poštenih i fer izbora
Beta pre 3 satajoš 29 povezanih
Uhapšen radnik KPZ Niš zbog zloupotrebe položaja, omogućio zatvoreniku povoljniji tretman za mito u beloj tehnici
Serbian News Media pre 1 satjoš 25 povezanih



