Povezane vesti

Istraga protiv lidera Stranke slobode i pravde zbog tajnih računa: Đilasu preti 10 godina zatvora i oduzimanje imovine?!

Istraga protiv lidera Stranke slobode i pravde zbog tajnih računa: Đilasu preti 10 godina zatvora i oduzimanje imovine?!

Kurir 19.03.2021
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde, protiv koga su nadležni organi pokrenuli istragu za utvrđivanje porekla novca koji drži na nekoliko računa širom sveta, mogao bi da dobije i deset godina zatvora ukoliko se dokaže da ga je stekao… »
Pogledajte: Đilas sakrio oko 10 milona evra na ovim destinacijama (video)

Pogledajte: Đilas sakrio oko 10 milona evra na ovim destinacijama (video)

Večernje novosti 19.03.2021
"NOVOSTI" su došle do dokaza od kojih je Dragan Đilas strepio i uveravao narod da ne postoje. Dokazali smo da lider Stranke slobode i pravde poseduje račune u Hongkongu, Švajcarskoj i na Mauricijusu, na kojima se nalazi oko 10 miliona evra. Prema… »
Dva lica Dragana đilasa: Šta je govorio nekada o slobodi medija, a šta radi sada? (video)

Dva lica Dragana đilasa: Šta je govorio nekada o slobodi medija, a šta radi sada? (video)

Večernje novosti 19.03.2021
DRAGAN Đilas, čije su račune u u poreskim rajevima širom sveta otkrile "Večernje novosti", juče je napao našu novinarku tokom konferencije i nazvao lažovima radnike većine medija u Srbiji, koje smatra, kako je rekao, "ne novinarima". Đilas se… »
Đilas krije milione i u Hongkongu: Svi detalji nove afere vezane za lidera Stranke slobode i pravde

Đilas krije milione i u Hongkongu: Svi detalji nove afere vezane za lidera Stranke slobode i pravde

Večernje novosti 19.03.2021
LIDER Stranke slobode i pravde Dragan Đilas ima skoro 3,3 miliona evra na računu u Hongkongu - pokazuje još jedan dokument do kojeg su došle "Novosti". Ovaj račun nalazi se u Bank of China (Hongkong) LTD, a prema izvodu od 12. decembra prošle… »
Đilas promenio naziv firme u Švajcarskoj: MULTICOM open AG prešao u open INTERNATIONAL AG

Đilas promenio naziv firme u Švajcarskoj: MULTICOM open AG prešao u open INTERNATIONAL AG

Večernje novosti 19.03.2021
PREMA javno dostupnim podacima lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas do 28. decembra prošle godine imao kompaniju pod nazivom MULTICOM OPEN AG, registrovanu u Švajcarkoj. Međutim, kompanija 29. decembra dobija novo ime OPEN INTERNATIONAL AG… »
"Zašto novinarska udruženja ćute?": Stojaković o Đilasovom omalovažavanju novinara "Novosti"

"Zašto novinarska udruženja ćute?": Stojaković o Đilasovom omalovažavanju novinara "Novosti"

Večernje novosti 19.03.2021
DUŠAN Stojaković, urednik ekonomske rubrike „Večernjih novosti”, povodom toga što je Dragan Đilas Andrijanu Nešić, novinarku i pomoćnika glavnog urednika, nazvao „nenovinarom", pozvao je novinarska udruženja da reaguju. - Čudi me zašto… »
Đilas: Vučić je iza kriminalne grupe koja falsifikuje dokumenta

Đilas: Vučić je iza kriminalne grupe koja falsifikuje dokumenta

Danas 19.03.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde predstavio dokaze da nema račune na Mauricijusu Organizovana kriminalna grupa, iza koje stoji Aleksandar Vučić, predsednik SNS koji obavlja i funkciju predsednika države, falsifikovala je dokumente sa ciljem da se… »
Večernje novosti: Đilas ima račun u Hongkongu

Večernje novosti: Đilas ima račun u Hongkongu

N1 Info 19.03.2021
Večernje novosti objavile su danas da imaju novi dokument na osnovu kojeg tvrde da predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ima skoro 3,3 miliona evra na računu u Hongkongu. Ovaj račun nalazi se u Bank of China (Honkong) LTD, a prema… »
Vučić hoće na poligraf, Đilas odbio: Izvikao se na novinare i pobegao

Vučić hoće na poligraf, Đilas odbio: Izvikao se na novinare i pobegao

Večernje novosti 18.03.2021
PREDSEDNIK Vučić je tokom svog gostovanja rekao kako bi u svakom momentu išao na poligraf. - Rekli su mi da se "Mauricijus" pojavio zbog "Jovanjice". Ovaj slučaj pokrenut je pre godinu i 4 meseca i tek sada govore da nešto krijemo, a izgubili su prve… »
Vučić o Đilasu: Novac na Mauricijusu ne povlači samo političke posledice, mnogo poreza tu nije plaćeno

Vučić o Đilasu: Novac na Mauricijusu ne povlači samo političke posledice, mnogo poreza tu nije plaćeno

Večernje novosti 18.03.2021
PREDSEDNIK Srbije rekao je da je nezakonito kada rezident Srbije ne plati porez na prenos apsolutnih prava, porez na dobit i mnoge druge poreze. - Ja sam to samo javno pomenuo i to na držanje pridika na najgluplje moguće teme. Sramota me je kako je ova… »
Vučić o đilasovom napadu na medije: Niko nema pravo da napada novinare, ja odgovaram na sva pitanja

Vučić o đilasovom napadu na medije: Niko nema pravo da napada novinare, ja odgovaram na sva pitanja

Večernje novosti 18.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić reagovao je povodom incidenta koji je Dragan Đilas izazvao na konferenciji za medije odbijajući da odgovara na pitanja Andrijane Nešić, pomoćnika glavnog i odgovornog urednika za digitalna izdanja "Večernjih… »

Vesti dana »