Povezane vesti

Reditelj je rekao da sam ja skot koji je menjao scenario, a ne kija Kockar: Eva Ras osula paljbu po rijaliti zvezdi i…

Reditelj je rekao da sam ja skot koji je menjao scenario, a ne kija Kockar: Eva Ras osula paljbu po rijaliti zvezdi i…

Kurir 19.03.2021
Glumica Eva Ras bila je gošća u današnjem izdanju emisije " Puls Srbije" na Kurir televiziji i tom prilikom govorila je o sukobu sa Kristinom Kijom Kockar koji datira od snimanja studentskog filma "Ludnica subotnje večeri" reditelja Gorana Nikolića… »
Reditelj me namazao go*nima, a Kija je nepismena: Rat između Eve Ras i Kockarove se ne stišava - glumica odgovorila!

Reditelj me namazao go*nima, a Kija je nepismena: Rat između Eve Ras i Kockarove se ne stišava - glumica odgovorila!

Mondo 19.03.2021
Glumica oštro odgovorila Kiji. Glumica oštro odgovorila Kiji. Eva Ras nedavno se našla u jednom studenskom filmu "Ludnica subotnje večeri", mladog reditelja Gorana Nikolića, u kom je ulogu dobila i Kristina Kija Kockar, a glumica je bila iznenađenja… »
Moja svekrva i ja se toliko volimo i slažemo! Seka Aleksić otkriva kakva je domaćica i šta sprema mužu Veljku!

Moja svekrva i ja se toliko volimo i slažemo! Seka Aleksić otkriva kakva je domaćica i šta sprema mužu Veljku!

Kurir 19.03.2021
Pevačica Seka Aleksić i kuvar Radomir Raša Vlačić bili su gosti u današnjem izdanju emisije " Puls Srbije" i tom prilikom govorili su o novoj emisiji "Majke i snajke" koja počinje sa emitovanjem na Kurir televiziji u ponedeljak od 20 sati. - Mi… »
Mnogo mi znači što imam od koga da učim! Ivana Pavković za progovorila o odnosu sa majkom muža Petra Mitića: Imamo super…

Mnogo mi znači što imam od koga da učim! Ivana Pavković za progovorila o odnosu sa majkom muža Petra Mitića: Imamo super…

Kurir 19.03.2021
Pevačica Ivana Pavković bila je gošća u današnjem izdanju emisije " Puls Srbije" na Kurir televiziji i tom prilikom govorila o odnosu sa svojom svekrvom, majkom pevača Petra Mitića. - Sa svekrvom imam super odnos, imam pomoć od nje što se tiče… »

Vesti dana »