Povezane vesti
Oprema uz podršku: Raspisan javni poziv Ministarstva privrede
Večernje novosti 29.03.2021
MINISTARSTVO privrede raspisalo je danas javni poziv malim, srednjim i mikro preduzećima i preduzetnicima, kao i zadrugama, za dodelu bespovratne pomoći kroz Program podrške malim i srednjim preduzećima za nabavku opreme. Kroz ovaj program država… »
Za mala i srednja preduzeća bespovratno 1,55 milijardi dinara
Dnevnik 29.03.2021
BEOGRAD: Ministarstvo privrede raspisalo je danas javni poziv malim, srednjim i mikro preduzećima i preduzetnicima, kao i zadrugama, za dodelu bespovratne pomoći kroz Program podrške malim i srednjim preduzećima za nabavku opreme, za koji je opredeljeno… »
Vesti dana »
Pet država za smrt Navaljnog krivi Rusiju: Umro od toksina južnoameričkih otrovnih žaba
Beta pre 1 satjoš 21 povezana
Poljoprivrednik Vidojević: Od srede radikalizacija protesta ako zahtevi ne budu ispunjeni, aktuelne blokade samo upozorenje
Insajder pre 1 satjoš 22 povezane
Fon der Lajen: EU treba da oživi pakt o uzajamnoj odbrani
Radio sto plus pre 16 minutajoš 17 povezanih
Sahranjena majka Goge Sekulić! Tužna scena na groblju u Sremčici, sestra sve vreme pridržava uplakanu pevačicu
Telegraf pre 1 satjoš 18 povezanih



