Povezane vesti

Srđanu život visio o koncu,: Novak hteo da odustane! Velika porodična drama, otac najboljeg tenisera sveta na televiziji…

Srđanu život visio o koncu,: Novak hteo da odustane! Velika porodična drama, otac najboljeg tenisera sveta na televiziji…

Sportal blic 29.03.2021
Gostujući na televiziji, otac najboljeg tenisera sveta je prepričao jedne od najtežih trenutaka života. je pričao o uspesima i pritiscima, ali i prepričao malo poznatu priču o svojoj životnoj drami. Bio je to period kada se takmičio na turniru u… »
"Novakova stranka je Srbija": Srđan Đoković žustar kao retko kad: "Moj sin ne može da bude deo genocidnog naroda"

"Novakova stranka je Srbija": Srđan Đoković žustar kao retko kad: "Moj sin ne može da bude deo genocidnog naroda"

Sportal blic 29.03.2021
U večerašnjem TV gostovanju, otac najboljeg tenisera sveta je prepričao jedne od najtežih trenutaka života. je pričao o uspesima i pritiscima, ali i prepričao malo poznatu priču o . Bio je to period kada se takmičio na turniru u Londonu i… »
Životna drama Đokovića: Bio sam na ivici smrti, danima u bolničkoj postelji

Životna drama Đokovića: Bio sam na ivici smrti, danima u bolničkoj postelji

Večernje novosti 29.03.2021
OTAC najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, Srđan, gostovao je u emisiji "Dnevni red" na televiziji B92, gde je govorio o uspesima ina i pažnji koju mu svetska javnost pridaje. U jednom delu emisije dotakao si i životne drame i bolesti koja ga je… »

Vesti dana »