Povezane vesti

Taksista heroj spasao ženu: Detalji slučaja o kome bruji Srpska - pravio se da je prolaznik, pa je povukao sa ograde mosta…

Taksista heroj spasao ženu: Detalji slučaja o kome bruji Srpska - pravio se da je prolaznik, pa je povukao sa ograde mosta…

Večernje novosti 30.03.2021
POLICIJSKOJ stanici u Modriči juče popodne obratio se taksista Pero. S. iz Modriče i prijavio da je odvezao stariju ženu do ulice Riste Mikičića u Modriči koja je nakon što je platila uslugu prevoza izjavila da je upravo imala posljednju vožnju… »
Platila mu, pa rekla: "ovo mi je poslednja vožnja": Taksista iz Modriče spasao ženu, brzom reakcijom sprečio samoubistvo

Platila mu, pa rekla: "ovo mi je poslednja vožnja": Taksista iz Modriče spasao ženu, brzom reakcijom sprečio samoubistvo

Večernje novosti 30.03.2021
TAKSISTA P.S. iz Modriče spasio je život sugrađanki P. M. koja je nameravala da se baci s mosta u reku. U policiji navode da je taksista ženu dovezao do ulice Riste Mikičića u Modriči. Nakon što je platila usluge prevoza žena je konstatovala da… »
"Ovo je moja zadnja vožnja" Taksista iz Modriče spasao život nesrećnoj ženi

"Ovo je moja zadnja vožnja" Taksista iz Modriče spasao život nesrećnoj ženi

Blic 30.03.2021
Taksista Pero S. iz Modriče nije ni slutio da će mu se uobičajena vožnja pretvorili u borbu za spašavanje tuđeg života. Naime, taksista je juče uredno povezao ženu P.M. u Modriči do navedene adrese, odnosno ulice Riste Mikičića u Modriči… »

Vesti dana »