Povezane vesti

"Gledaćete narode sve, uskoro će vam sve biti jasno" Vučić o aferi "prisluškivanje" - prokomentarisao i napade medija…

"Gledaćete narode sve, uskoro će vam sve biti jasno" Vučić o aferi "prisluškivanje" - prokomentarisao i napade medija…

Srbija danas 01.04.2021
"Ja sam samo za to da nadležni rade svoj posao", rekao je predsednik Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je na pitanje novinara nakon obilaska radova na auto-putu E-763 Miloš Veliki, na deonici Preljina - Požega, tunel “Laz”. Na… »
Auto-put do Požege gotov najkasnije do Božića sledeće godine

Auto-put do Požege gotov najkasnije do Božića sledeće godine

Politika 01.04.2021
ČAČAK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na deonici autoputa „Miloš Veliki” od Preljine do Požege, na najdužem tunelu Laz, kroz planinu Jelicu, koji će imati dve cevi duge po skoro tri kilometra. Ova deonica duga 31… »
Vučić: Molio sam da se auto-put Preljina-Požega umesto 2023. godine završi u januaru sledeće

Vučić: Molio sam da se auto-put Preljina-Požega umesto 2023. godine završi u januaru sledeće

Beta 01.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je molio kinesku kompaniju CCCC koja gradi auto-put Preljina - Požega da ga umesto po ugovoru 2023. godine završi u januaru ili februaru sledeće. "Po ugovoru ova deonica bi trebalo da se završi… »
Vučić: Molio sam da se autoput Preljina-Požega završi u januaru sledeće godine

Vučić: Molio sam da se autoput Preljina-Požega završi u januaru sledeće godine

N1 Info 01.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je molio kinesku kompaniju CCCC koja gradi auto-put Preljina - Požega da ga umesto po ugovoru 2023. godine završi u januaru ili februaru sledeće. „Po ugovoru ova deonica bi trebalo da se završi… »
Treća sreća! Vučić najvio nastavak radova na putu za Deviće za dve nedelje (VIDEO)

Treća sreća! Vučić najvio nastavak radova na putu za Deviće za dve nedelje (VIDEO)

InfoLIGA 01.04.2021
Prilikom obilaska radova na auto putu E -763 ‘’Miloš Veliki’’, na deonici Preljina-Požega predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić, rekao je da će radovi na putnom pravcu Pridvorica- Devići biti nastavljeni za dve nedelje. Podsećamo… »
Hit video surčinskog kineskog: Čeng Ju Jao Si Jao Čeng…

Hit video surčinskog kineskog: Čeng Ju Jao Si Jao Čeng…

Nova 01.04.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na auto-putu E-763 „Miloš Veliki“, deonica Preljina–Požega. Iako su bili prisutni predsednik Aleksandar Vučić i drugi zvaničnici i govornici, šou je pripao nekom drugom… »
Vučić: Do granice sa CG za 2 sata i 15 minuta

Vučić: Do granice sa CG za 2 sata i 15 minuta

Nova 01.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u maju Srbija potpisati ugovor za izgradnju dodatnih 107 kilometara od Požege do Boljara. Time će se kako kaže do crnogorske granice stizati za dva sata i petnaest minuta. Vučić je sklapanje ovog… »
Vučić Kinezima na autoputu Miloš Veliki: Mora da se završi, umesto 19. decembra nova deonica do Požege 6. januara 2022.

Vučić Kinezima na autoputu Miloš Veliki: Mora da se završi, umesto 19. decembra nova deonica do Požege 6. januara 2022.

Blic 01.04.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na auto-putu E-763 „Miloš Veliki“, deonica Preljina–Požega (tunel "Laz"). "Ja ovde dolazim 19. decembra, je l' ja tad mogu da se vozim autoputem Požega-Čačak?", upitao je… »
Vučić obišao radove na auto-putu Preljina – Požega: Veliki dan za Srbiju, otvaranje ove deonice najkasnije do 6. januara…

Vučić obišao radove na auto-putu Preljina – Požega: Veliki dan za Srbiju, otvaranje ove deonice najkasnije do 6. januara…

Večernje novosti 01.04.2021
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na auto - putu E-763 Miloš Veliki, na deonici Preljina – Požega, tunel "Laz", gde se na licu mesta informisao o dinamici radova i rokovima za završetak ove deonice. Probijanje… »
Vučić saopštio vest dana: Od Beograda do granice sa Crnom Gorom za dva sata i 15 minuta, potpisujemo ugovor za Požega -…

Vučić saopštio vest dana: Od Beograda do granice sa Crnom Gorom za dva sata i 15 minuta, potpisujemo ugovor za Požega -…

Večernje novosti 01.04.2021
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas radove na auto - putu E-763 Miloš Veliki, na deonici Preljina – Požega, tunel "Laz". Kako je rekao predsednik, uskoro potpisujemo ugovor za Požega - Boljare. - Već u maju ćemo potpisati… »
Predsednik najavio izgradnju novog autoputa! U toku je tenderska procedura, radovi kreću u Avgustu (foto/video)

Predsednik najavio izgradnju novog autoputa! U toku je tenderska procedura, radovi kreću u Avgustu (foto/video)

Srbija danas 01.04.2021
Vučić je rekao da je u toku tenderska procedura. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će izgradnja autoputa Niš-Merdare početi u avgustu. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na auto - putu E-763 Miloš… »
Vučić: Srbija se gradi na svakom koraku (video)

Vučić: Srbija se gradi na svakom koraku (video)

Blic 01.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video snimak sa gradilišta na auto-putu "Miloš Veliki" koje će danas obići, uz komentar "Srbija se gradi na svakom koraku". Na video snimku objavljenom na njegovom instagram profilu, vide se radovi na… »
Predsednik Vučić danas obilazi radove na auto-putu "Miloš Veliki"

Predsednik Vučić danas obilazi radove na auto-putu "Miloš Veliki"

Srbija danas 01.04.2021
Predsednik Vučić danas obilazi deonicu Preljina-Požega na auto-putu "Miloš Veliki" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će danas radove na auto-putu E-763 "Miloš Veliki". Predsednik će obići deonicu Preljina-Požega (tunel "Laz"). Kako je… »

Vesti dana »