Povezane vesti

Oglasio se otac nestale devojčice iz Kragujevca: "Jedino želim da znam gde je, da znam da li je dobro, da je prigrlim"

Oglasio se otac nestale devojčice iz Kragujevca: "Jedino želim da znam gde je, da znam da li je dobro, da je prigrlim"

Večernje novosti 01.04.2021
IZ Prihvatilišta za decu Centra „Kneginja LJubica“ u Kragujevcu nestala je trinaestogodišnja devojčica. Ona je iz Prihvatilišta otišla 20. marta i od tada joj se gubi svaki trag. Uprkos potrazi policije, još se ne zna njena sudbina. Kako kažu u… »
Hitan apel: Nestala devojčica (13) iz Kragujevca, ako je vidite javite policiji! (foto)

Hitan apel: Nestala devojčica (13) iz Kragujevca, ako je vidite javite policiji! (foto)

iKragujevac 01.04.2021
U Kragujevcu je pre 12 dana nestala devojčica Ana Mirković (13), a informacije o njenom nestanku tek juče su objavljene na društvenim mrežama. Otac devojčice Miloš Mirković za naš portal je izjavio da se ona viđala s mladićem (19) i da sumnja… »
Ispovest oca nestale devojčice iz Kragujevca „Odveli su mi dete, nema ni traga- ni glasa“

Ispovest oca nestale devojčice iz Kragujevca „Odveli su mi dete, nema ni traga- ni glasa“

U centar 01.04.2021
U izjavi za Ucentar.rs Miloš Mirković, zabrinuti otac nestale trinaestogodišnje devojčice kaže da ima ostvarenu dobru saradnju sa lokalnom policijskom upravom kao i Centrom za socijalni rad i Domom za decu bez roditeljskog staranja gde je uputio… »

Vesti dana »