Povezane vesti
Đerlek o trećoj dozi vakcine Sinofarm: Pratimo istraživanja proizvođača, a sprovodimo i svoju analizu
Glas Zaječara 02.04.2021
Srbija prati istraživanja svih proizvođača vakcina u vezi sa eventualnom primenom treće doze protiv korona virusa i tek nakon toga doneće odluku za svoju zemlju, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad… »
Đerlek: Ispitujemo da li ćemo davati treću dozu “Sinofarma“
Morava info 02.04.2021
Srbija prati istraživanja svih proizvođača vakcina u vezi sa eventualnom primenom treće doze protiv koronavirusa i tek nakon toga doneće odluku za svoju zemlju, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad… »
Đerlek: "Još ispitujemo da li ćemo davati treću dozu vakcine"
Blic 02.04.2021
Srbija prati istraživanja svih proizvođača vakcina u vezi sa eventualnom primenom treće doze protiv korona virusa i tek nakon toga doneće odluku za svoju zemlju, kaže državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek. Đerlek je to rekao za Radio… »
Vesti dana »

Ukrajinci pogodili nuklearku u Kursku, objavljen snimak! Odjeknula stravična eksplozija! Napadnuti ruski energetski objekti! (foto/video)
Kurir pre 21 minutajoš 18 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 2 satajoš 17 povezanih

Mali: Srbija snižava cene namirnica i kamate - mere za bolji život građana
Politika pre 31 minutajoš 100 povezanih

Oštra poruka iz Moskve: Lavrov traži od Zelenskog da prestane s progonom Rusa i crkve
B92 pre 46 minutajoš 13 povezanih