Povezane vesti

Kon: “Efekti vakcinacije se vide, samo nisu toliko jasni. Vide se u Beogradu”

Kon: “Efekti vakcinacije se vide, samo nisu toliko jasni. Vide se u Beogradu”

Nedeljnik 04.04.2021
Foto: Nedeljnik (Beta) – Epidemiolog Predrag Kon izjavio je jutros da bi trebalo ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike. “Ja svakako podržavam tako nešto. Vakcinacija je izlaz iz ove situacije. Vakcinaciju… »
Kon: Da li neko misli da će korona nestati ako ja dam ostavku

Kon: Da li neko misli da će korona nestati ako ja dam ostavku

Radio 021 04.04.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da "popuštanja epidemioloških mera nema" i osvrnuo se na ranije najave da će napustiti Krizni štab ako do toga dođe. "Popuštanja mera nema. Moja blanko ostavka je tu i podrazumeva da je… »
Mere se ublažavaju, ugostitelji najavljuju protest, a lekari – upozoravaju

Mere se ublažavaju, ugostitelji najavljuju protest, a lekari – upozoravaju

N1 Info 04.04.2021
Lekari koji rade u kovid ustanovama i dalje su mišljenja da mere nisu dale rezultate i upozoravaju da su bolnice pune zaraženih. S druge strane ugostitelji traže pomoć države, jer im otvaranje bašti, uz propisane uslove, neće kažu doneti previše… »
Kon: Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Kon: Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Insajder 04.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da će od sutra bašte ugostiteljskih objekata moći da rade sa 50 odsto kapaciteta kao i da će svi morati da nose maske i u baštama, što će biti definisano tokom dana. "Vidite o čemu se radi - mi imamo ove… »
Počinju da rade restorani i kafići: Ovo su uslovi za goste i gazde lokala!

Počinju da rade restorani i kafići: Ovo su uslovi za goste i gazde lokala!

Mondo 04.04.2021
Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 odsto kapaciteta, i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba dr Predrag Kon. Od sutra će bašte kafića i restorana biti… »
Bašte kafića od sutra rade sa 50 posto kapaciteta

Bašte kafića od sutra rade sa 50 posto kapaciteta

Jugmedia 04.04.2021
Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 posto kapaciteta i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba epidemiolog Predrag Kon. „Korekcije kojih će biti od… »
Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Top press 04.04.2021
Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 odsto kapacitet, i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba dr Predrag Kon. „Korekcije kojih će biti od ponedeljka… »
Kon: Možete u bašte kafića od sutra, ali da sedite na 2 metra razmaka, sa maskama

Kon: Možete u bašte kafića od sutra, ali da sedite na 2 metra razmaka, sa maskama

Luftika 04.04.2021
Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 odsto kapacitet, i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba dr Predrag Kon. – Korekcije kojih će biti od ponedeljka… »
Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

IndeksOnline 04.04.2021
BEOGRAD – Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 odsto kapacitet, i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba dr Predrag Kon. “Korekcije kojih će biti od… »
Kon: Treba ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike

Kon: Treba ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike

Glas Zaječara 04.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je jutros da bi trebalo ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike. „Ja svakako podržavam tako nešto. Vakcinacija je izlaz iz ove situacije. Vakcinaciju treba podržati“, rekao je… »
O novim merama! Kon: Maske moraju da se nose i u baštama; Svako ko ne želi da se vakciniše - mora biti izolovan

O novim merama! Kon: Maske moraju da se nose i u baštama; Svako ko ne želi da se vakciniše - mora biti izolovan

Prva 04.04.2021
To će biti definisano tokom dana - svi moraju da nose maske i u baštama, rekao je dr Predrag Kon. Kon je juče naveo da je njegova blanko ostavka tu i podrazumeva da je urađeno nešto što je urađeno protivno razumu. To se, prema njegovim rečima… »
Kon: Mere i dalje na snazi, od sutra korekcije

Kon: Mere i dalje na snazi, od sutra korekcije

Glas Zapadne Srbije 04.04.2021
Epidemilolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da su mere i dalje na snazi i da će od ponedeljka biti korekcija, ali da je to daleko od popuštanja mera. On je rekao da se i dalje traži održivi model. "Za Uskrs očekujem da će građani… »
"Onog ko se ne vakciniše, stići će virus sigurno" Doktor Kon otvoreno: "Ni sanjao nisam da bi u Srbiji neko mogao da se…

"Onog ko se ne vakciniše, stići će virus sigurno" Doktor Kon otvoreno: "Ni sanjao nisam da bi u Srbiji neko mogao da se…

Blic 04.04.2021
Član Kriznog štaba epidemiolog dr Predrag Kon rekao je danas da bi vakcinacija za zdravstvene radnike u Srbiji trebalo da bude obavezna, te da ako se o tome bude raspravljalo na Kriznom štabu, on će podržati taj predlog. Naveo je da je vakcina… »
Kon: Mere i dalje na snazi, od ponedeljka korekcije

Kon: Mere i dalje na snazi, od ponedeljka korekcije

Top press 04.04.2021
Epidemilolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da su mere i dalje na snazi i da će od ponedeljka biti korekcija, ali da je to daleko od popuštanja mera. On je rekao da se i dalje traži održivi model. „Za Uskrs očekujem da će građani… »
Predrag Kon za obaveznu vakcinaciju zdravstvenih radnika

Predrag Kon za obaveznu vakcinaciju zdravstvenih radnika

Slobodna Evropa 04.04.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Vlade Srbije za suzbijanje bolesti COVID-19, Predrag Kon, izjavio je 4. aprila da bi trebalo ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike. "Ja svakako podržavam tako nešto. Vakcinacija… »
ugositeljima se baš ne da- otvaraju se bašte koje će prekriti sneg…

ugositeljima se baš ne da- otvaraju se bašte koje će prekriti sneg…

U centar 04.04.2021
Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 odsto kapacitet, i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba dr Predrag Kon. – Korekcije kojih će biti od ponedeljka… »
Kon: Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Kon: Od sutra rade bašte kafića sa 50 odsto kapaciteta

Nova 04.04.2021
Od sutra će bašte kafića i restorana biti otvorene, ali će moći da se koriste sa 50 odsto kapaciteta, i time ćemo da legalizujemo već postojeće stanje, izjavio je član Kriznog štaba dr Predrag Kon. “Korekcije kojih će biti od ponedeljka… »
Kon: Uticaj antivaksera veći zbog društvenih mreža

Kon: Uticaj antivaksera veći zbog društvenih mreža

Nova 04.04.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon govorio je o popuštanju mera protiv virusa korona u jutarnjem programu Prve televizije. Kon se tokom gostovanja osvrnuo i na uticaje antivaksera u Srbiji, koji su proteklih nedelja izraziti, rekavši da je… »
Kon: Treba ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike

Kon: Treba ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike

Danas 04.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je jutros da bi trebalo ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike. „Ja svakako podržavam tako nešto. Vakcinacija je izlaz iz ove situacije. Vakcinaciju treba podržati“, rekao je… »
Kon: Vakcina da bude obavezna za zdravstvene radnike

Kon: Vakcina da bude obavezna za zdravstvene radnike

Nova 04.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je jutros da bi trebalo ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike. “Ja svakako podržavam tako nešto. Vakcinacija je izlaz iz ove situacije. Vakcinaciju treba podržati”, rekao je… »
Kon: Ozbiljno shvatiti predlog obavezne vakcinacije za zdravstvene radnike

Kon: Ozbiljno shvatiti predlog obavezne vakcinacije za zdravstvene radnike

N1 Info 04.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da bi trebalo ozbiljno shvatiti predlog da vakcinacija bude obavezna za zdravstvene radnike. „Ja svakako podržavam tako nešto. Vakcinacija je izlaz iz ove situacije. Vakcinaciju treba podržati“, rekao je Kon za TV… »
Doktor Kon o antivakserskom pokretu: Zašto to postoji je pitanje koje ja sebi postavljam već deset godina!

Doktor Kon o antivakserskom pokretu: Zašto to postoji je pitanje koje ja sebi postavljam već deset godina!

Večernje novosti 04.04.2021
EPIDEMIOLOG i član Kriznog štaba Predrag Kon govorio je o popuštanju mera protiv virusa korona u jutarnjem programu Prve televizije. Kon je juče naveo da je njegova blanko ostavka tu i podrazumeva da je urađeno nešto što je urađeno protivno… »
Kon: Od ponedeljka korekcije mera. Pitam se već 10 godina zbog čega ljudi ne žele da se vakcinišu

Kon: Od ponedeljka korekcije mera. Pitam se već 10 godina zbog čega ljudi ne žele da se vakcinišu

Telegraf 04.04.2021
Popuštanje mera koje će biti na snazi od ponedeljka podrazumeva da ugostitelji mogu da rade na otvorenom, na 50 odsto kapaciteta. Epidemiolog Predrag Kon istakao je da u trećoj nedelji pooštrenih mera situacija sa brojem obolelih drugačija, te da će… »
Hoće li biti zabrane kretanja za Uskrs? Dr Kon otkriva šta mora da se desi da bi mere bile ublažene

Hoće li biti zabrane kretanja za Uskrs? Dr Kon otkriva šta mora da se desi da bi mere bile ublažene

Blic 03.04.2021
Mere su i dalje na snazi, a od ponedeljka će biti korekcije, za ugostitelje neće biti kao ranije četiri kvadratna metra po osobi, nego drugačije - rekao je večeras epidemilolog i član Kriznog štaba Predrag Kon i dodaje da je to daleko od… »
Doktor Kon progovorio o ostavci: "Da li neko misli da će korona nestati ako ja napustim Krizni štab?"

Doktor Kon progovorio o ostavci: "Da li neko misli da će korona nestati ako ja napustim Krizni štab?"

Večernje novosti 03.04.2021
EPIDEMIOLOG i član Kriznog štaba dr Predrag Kon gostovao je u “Usijanju” na Kurir televiziji i govorio o novim merama. Kon se osvrnuo i na ranije najave da će napustiti Krizni štab ako dođe do popuštanja mera. Moja blanko ostavka je na stolu -… »

Vesti dana »