Povezane vesti

Preminuo Predrag Živković Tozovac

Preminuo Predrag Živković Tozovac

Glas Amerike 06.04.2021
Predrag Živković Tozovac preminuo je Beogradu je u 86. godini nakon borbe sa koronavirusom, javljaju mediji u Beogradu. Tozovac je rođen 22. januara 1936. godine u Kraljevu. Njegov otac Svetozar-Toza, po kome je Tozovac dobio nadimak, bio je čuveni… »
odlazak legende- preminuo Predrag Živković TOZOVAC!

odlazak legende- preminuo Predrag Živković TOZOVAC!

U centar 06.04.2021
Od posledica korona virusa legenda srpske muzike Predrag Živković- Tozovac preminuo je u svojoj 85-oj godini života. Tozovac je rođen je u Kraljevu 1936. godine, od oca Svetozara-Toze Živkovića po kojem je i dobio nadimak i majke Budimke, pa tako… »
Neda Ukraden kroz suze progovorila o tozovcu: Bio mi je brat kog nikad nisam imala! On ne može nestati (video)

Neda Ukraden kroz suze progovorila o tozovcu: Bio mi je brat kog nikad nisam imala! On ne može nestati (video)

Mondo 06.04.2021
Pevačicu preplavile emocije. Pevačicu preplavile emocije. Legenda narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini nakon višenedeljne borbe sa korona virusom. Pevač je nedavo pušten iz KBC Dragiša Mišović, ali je potom primljen… »
Ne mogu da poverujem, mislila sam da će se izvući: Nada Topčagić slomljena zbog smrti Predraga Živkovića Tozovca

Ne mogu da poverujem, mislila sam da će se izvući: Nada Topčagić slomljena zbog smrti Predraga Živkovića Tozovca

Mondo 06.04.2021
Pevačici je teško pao odlazak slavnog kolege. Pevačici je teško pao odlazak slavnog kolege. Legenda narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini nakon višenedeljne borbe sa korona virusom. Pre dva dana pevač je pušten iz KBC… »
Preminuo Predrag Živković Tozovac

Preminuo Predrag Živković Tozovac

Prva 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Predrag Živković Tozovac poslednjih nedelja lečio se od korona virusa, a vest da je preminuo za "Blic" je potvrdio njegov kum. "Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio", rekao… »
Lekari mu puštali njegove pesme, odmah ih je prepoznao: Ovako su izgledali poslednji trenuci Tozovca u bolnici

Lekari mu puštali njegove pesme, odmah ih je prepoznao: Ovako su izgledali poslednji trenuci Tozovca u bolnici

Mondo 06.04.2021
Činili su sve, ali nije bilo spasa. Činili su sve, ali nije bilo spasa. Legendarni pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac napustio nas je u 86. godini posle višenedeljne borbe sa korona virusom. Pevač je iz KBC "Dragiša Mišović" otpušten… »
Preminuo PREDRAG ŽIVKOVIĆ TOZOVAC: Legendarni muzičar izgubio bitku s koronavirusom

Preminuo PREDRAG ŽIVKOVIĆ TOZOVAC: Legendarni muzičar izgubio bitku s koronavirusom

Mondo 06.04.2021
Napustio nas u 86. godini. Napustio nas u 86. godini Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini. Legendarni muzičar je nedavno bio hospitalizovan zbog koronavirusa. Tozovac je početkom marta primljen u KBC "Dragiša Mišović" zbog… »
Hteo sam da molim lekare da me puste da dostojanstveno umrem: Ovako je Tozovac govorio nekoliko dana pred smrt

Hteo sam da molim lekare da me puste da dostojanstveno umrem: Ovako je Tozovac govorio nekoliko dana pred smrt

Mondo 06.04.2021
Danas nas je napustio Predrag Živković Tozovac. Slavni muzičar je preminuo u KBC Dragiša Mišović od posledica koronavirusa u 86. godini. Danas nas je napustio Predrag Živković Tozovac. Slavni muzičar je preminuo u KBC Dragiša Mišović od… »
Oženio se pre samo 4 meseca: Ovo je žena koju je Tozovac "najlepše voleo" 40 godina (foto)

Oženio se pre samo 4 meseca: Ovo je žena koju je Tozovac "najlepše voleo" 40 godina (foto)

Mondo 06.04.2021
Danas nas je napustila legenda narodne muzike - Predrag Živković Tozovac preminuo je od posledica koronavirusa u 86. godini. Danas nas je napustila legenda narodne muzike - Predrag Živković Tozovac preminuo je od posledica koronavirusa u 86. godini… »
Živim u nadi da ću opet pevati, ne odustajem: Ovako je pričao slavni Tozovac nakon operacije koja mu je uništila glas

Živim u nadi da ću opet pevati, ne odustajem: Ovako je pričao slavni Tozovac nakon operacije koja mu je uništila glas

Mondo 06.04.2021
Legendarni pevač napustio nas je u 86. godini. Legendarni pevač napustio nas je u 86. godini. Legendarni pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini u Beogradu, nakon što se nekoliko nedelja lečio od korona virusa… »
"Rekao mi je ne mogu da gledam u jednu tačku": Merima Njegomir o poslednjim danima Tozovca u bolnici

"Rekao mi je ne mogu da gledam u jednu tačku": Merima Njegomir o poslednjim danima Tozovca u bolnici

Blic 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini, od posledica korona virusa, a njegova prijateljica Merima Njegomir skrhana je bolom nakon ove vesti. - Čula sam se sa njim u četvrtak, zvao me je, jako smo bliski bili. Rekao je: "dosadilo mi… »
Izgubila sam deo svog života: Oglasila se supruga Predraga Živkovića Tozovca - "Ovo je trenutak kada ne mogu više"

Izgubila sam deo svog života: Oglasila se supruga Predraga Živkovića Tozovca - "Ovo je trenutak kada ne mogu više"

Mondo 06.04.2021
Danas nas je, nakon višenedeljne borbe s koronavirusom, napustio legendarni Tozovac. Danas nas je, nakon višenedeljne borbe s koronavirusom, napustio legendarni Tozovac Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini, a njegova supruga… »
Otišao je naš najveći... Kafane će ostati prazne zauvek: Estrada neutešna zbog smrti legendarnog Tozovca (foto)

Otišao je naš najveći... Kafane će ostati prazne zauvek: Estrada neutešna zbog smrti legendarnog Tozovca (foto)

Mondo 06.04.2021
Tuga zbog odlaska legende narodne muzike. Tuga zbog odlaska legende narodne muzike. Legendarni pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini nakon što se nedeljama lečio od korona virusa. Za sobom je ostavio neizbrisiv trag… »
Srbija i muzika: Preminuo pevač Predrag Žiković Tozovac

Srbija i muzika: Preminuo pevač Predrag Žiković Tozovac

Radio 021 06.04.2021
Slavni pevač preminuo je od posledica korona virusa u Beogradu, a za njim ostaje žal za jednim od najpoznatijih pevača narodne muzike. Fonet Predrag Živković Tozovac, poznati pevač narodne muzike, preminuo je u Beogradu u 86. godini, objavila je… »
Zvezda se oprostila od legende narodne muzike: Ostaće upamćen po ljubavi prema crveno-beloj boji!

Zvezda se oprostila od legende narodne muzike: Ostaće upamćen po ljubavi prema crveno-beloj boji!

Mondo 06.04.2021
Bio je veliki navijač slavnog beogradskog kluba. Bio je veliki navijač slavnog beogradskog kluba. Legendarni pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini. Tvorac i pevač mnogih čuvenih hitova bio je hospitalizovan zbog… »
Preminuo Tozovac, pevač boemske duše

Preminuo Tozovac, pevač boemske duše

Glas Zapadne Srbije 06.04.2021
Danas je od posledica virusa korona u 85. godini života preminuo Predrag Živković Tozovac. On se od kovid infekcije lečio u poslednjih nekoliko nedelja. Tozovac je rođen u Kraljevu u muzičkoj porodici, otac Svetozar je bio čuveni harmonikaš i… »
Tozovac zbog pesme “ Jeremija“ jedva izbegao robiju, oduzeli mu pasoš..

Tozovac zbog pesme “ Jeremija“ jedva izbegao robiju, oduzeli mu pasoš..

U centar 06.04.2021
Pre 49 godina Predrag Živković Tozovac snimio je pesmu „Jeremija“ na singl ploči koja je od prvog dana bila zabranjena za emitovanje, a on je morao da pobegne u egzil i spase živu glavu. Nejasno je kako se potkrala takva greška strogim… »
Istina o ljubavi tozovca i mime: Oboje su imali brak iza sebe, zaljubili se na prvi pogled i bio je u velikom strahu zbog jedne…

Istina o ljubavi tozovca i mime: Oboje su imali brak iza sebe, zaljubili se na prvi pogled i bio je u velikom strahu zbog jedne…

Blic 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Predrag Živković Tozovac poslednjih nedelja lečio se od korona virusa, a vest da je preminuo za "Blic" je potvrdio njegov kum. - Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio - rekao… »
TUGA! Nakon borbe sa koronom PREMINUO legndarni Tozovac!

TUGA! Nakon borbe sa koronom PREMINUO legndarni Tozovac!

Svet & Skandal 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini od posledica korone virusa. Još jedna legenda nas je napustila Predrag Živković Tozovac hospitalizovan je u KBC „Dragiša Mišović” gde već neko vreme leži u bolničkoj posetlji, nakon… »
Državna bezbednost ga saslušavala zbog "jeremije": Tozovcu za vreme Tita oduzeli pasoš - "Nisu voleli da se peva"

Državna bezbednost ga saslušavala zbog "jeremije": Tozovcu za vreme Tita oduzeli pasoš - "Nisu voleli da se peva"

Mondo 06.04.2021
Pre 46 godina Predrag Živković Tozovac snimio je pesmu "Jeremija" na singl ploči koja je od prvog dana bila zabranjena za emitovanje, a on je morao da pobegne u egzil i spase živu glavu. Pre 46 godina Predrag Živković Tozovac snimio je pesmu… »
Kolege skrhane bolom zbog smrti Tozovca! O njegovim poslednjim danima u bolnici: Zvao me je, želeo je da dođe kući...

Kolege skrhane bolom zbog smrti Tozovca! O njegovim poslednjim danima u bolnici: Zvao me je, želeo je da dođe kući...

Prva 06.04.2021
Pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je danas u 85. godini u Beogradu. Poslednjih nedelja se lečio od korona virusa, a vest da je preminuo potvrdio je njegov kum za Blic. Prvi koji se oprostio od kolege bio je Miroslav Ilić uz… »
Gledam u jednu tačku, ne mogu ovako da umrem: Potresan poziv iz bolnice - pevačica otkrila šta joj je rekao Tozovac

Gledam u jednu tačku, ne mogu ovako da umrem: Potresan poziv iz bolnice - pevačica otkrila šta joj je rekao Tozovac

Mondo 06.04.2021
Danas nas je napustio legendarni Predrag Živković Tozovac. Danas nas je napustio legendarni Predrag Živković Tozovac Legendarni Predrag Živković Tozovac napustio nas je danas, nakon teške borbe s koronavirusom.Od njega se na društvenim mrežama… »
"Viđali smo se u kraju, pili kafu i jeli kroasane... Ovo me je dotuklo" Cakana u suzama zbog smrti Tozovca

"Viđali smo se u kraju, pili kafu i jeli kroasane... Ovo me je dotuklo" Cakana u suzama zbog smrti Tozovca

Blic 06.04.2021
Pevačica Dragica Radosavljević Cakana sa velikim bolom primila je vest da je njen kolega Predrag Živković Tozovac preminuo u 85. godini, nakon borbe sa korona virusom. - Znam ga otkako pevam. Skoro sam se čula sa Mimom (pevačevom suprugom, prim… »
Tozovcu je stalo srce: Pre dva dana pušten iz KBC Dragiša Mišović - otišao kući, preminuo na VMA

Tozovcu je stalo srce: Pre dva dana pušten iz KBC Dragiša Mišović - otišao kući, preminuo na VMA

Večernje novosti 06.04.2021
PREDRAG Živković Tozovac u nedelju je pušten iz KBC Dragiša Mišović, pošto se dobro osećao. Naime, legendarni pevač kući je pušten pošto mu se zdravstveno stanje popravilo, bio je stabilno. Međutim, nakon toga je primljen na VMA, gde je i… »
Preminuo Tozovac

Preminuo Tozovac

Glas Šumadije 06.04.2021
U Beogradu je u 86. godini umro čuveni pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac, objavio je RTS, napominjući da je Tozovac preminuo u bolnici posle borbe sa koronavirusom. Tozovac je rođen 22. januara 1936. godine u Kraljevu. Njegov otac… »
Preminuo Predrag Živković Tozovac

Preminuo Predrag Živković Tozovac

Sputnik 06.04.2021
Poznati pevač narodne muzike Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Živković je početkom marta primljen u KBC „Dragiša Mišović“ zbog posledica virusa korona. Tozovac je rođen u Kraljevu 1936. godine. Muzikom je počeo da se bavi… »
Preminuo Predrag Živković Tozovac

Preminuo Predrag Živković Tozovac

Nedeljnik 06.04.2021
Foto Igor Pavicevic Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Predrag Živković Tozovac poslednjih nedelja lečio se od koronavirusa, a vest da je preminuo za “Blic” je potvrdio njegov kum. “Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga… »
Preminuo Predrag Živković Tozovac

Preminuo Predrag Živković Tozovac

N1 Info 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 86. godini. Tozovac se poslednjih nedelja lečio od koronavirusa, a vest da je preminuo za Blic je potvrdio njegov kum. “Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio”, rekao je on. Rođen je u… »
Preminuo Predrag Živković Tozovac!

Preminuo Predrag Živković Tozovac!

Svet plus 06.04.2021
Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Pevač se zarazio korona virusom i nažalost nije izdržao! Kovid ga je skroz razorio, kaže njegov kum. Tozovac se poslednjih nedelja lečio od koronavirusa, a vest da je preminuo za Blic je potvrdio… »
Tozovčeva supruga: „Sa njim je otišao deo mog života“, venčali se posle 40 godina

Tozovčeva supruga: „Sa njim je otišao deo mog života“, venčali se posle 40 godina

U centar 06.04.2021
PEVAČ Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini, a njegova supruga Mima skrhana je bolom zbog gubitka svog voljenog. – Nemam snage više ni da pričam. Izgubila sam sa njim deo svog života. Ovo je trenutak kada stvarno ne mogu više… Molim… »
Tozovac za sva vremena, o životu, muzici, susretu sa Titom.. u emisiji Sandre Milošević

Tozovac za sva vremena, o životu, muzici, susretu sa Titom.. u emisiji Sandre Milošević

U centar 06.04.2021
Legenda srpske muzike Predrag Živković- Tozovac (85), preminuo je danas od posledica koronavirusa . Tozovac je rođen je u Kraljevu 1936. gdoine, od oca Svetozara-Toze Živkovića po kojem je i dobio nadimak i majke Budimke, pa tako mali broj njegovih… »
Preminuo pevač Predrag Živković Tozovac - izgubio bitku sa korona virusom

Preminuo pevač Predrag Živković Tozovac - izgubio bitku sa korona virusom

Noizz 06.04.2021
Predrag Živković Tozovac, pevač narodne muzike, preminuo je u 85. godini. On je od početka marta bio na bolničkom lečenju od korona virusa. Kako prenose beogradski mediji, Tozovac se poslednjih nedelja nije dobro osećao i borio se za život, ali… »
Pesme zbog kojih nikada nećemo zaboraviti Tozovca

Pesme zbog kojih nikada nećemo zaboraviti Tozovca

Nova 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini života. Postao je poznat još 1967. godine i do sada je objavio više desetina velikih, vanvremenskih hitova. U njegovu čast, a povodom smrti, podsećamo na pet Tozovčevih najvećih hitova koji… »
Preminuo Predrag Živković Tozovac

Preminuo Predrag Živković Tozovac

Danas 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Tozovac se poslednjih nedelja lečio od koronavirusa, a vest da je preminuo za Blic je potvrdio njegov kum, prenosi N1. “Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio”, rekao je on… »
Gordana Stojićević: Od Tozovca sam krala zanat, bio je idol

Gordana Stojićević: Od Tozovca sam krala zanat, bio je idol

Nova 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini života od posledica koronavirusa. Njegova koleginica i dugogodišnja prijateljica, narodna pevačica Gordana Stojićević, izjavila je za Nova.rs da joj je Tozovac, nesvesno, bio idol. “Jako… »
Tozovac je navijao za zvezdu zbog rajka mitića i pižona: Družio se s legendom Partizana i pamtio poteze Šekularca!

Tozovac je navijao za zvezdu zbog rajka mitića i pižona: Družio se s legendom Partizana i pamtio poteze Šekularca!

Mondo 06.04.2021
Pre nekoliko godina je pričao kako se rodila njegova ljubav prema Crvenoj zvezdi. Pre nekoliko godina je pričao kako se rodila njegova ljubav prema Crvenoj zvezdi. Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u utorak u 85. godini. Ovaj legendarni… »
Neda Ukraden u suzama: Htela sam da Tozovcu budem kuma

Neda Ukraden u suzama: Htela sam da Tozovcu budem kuma

Nova 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini života od posledica koronavirusa. Njegova koleginica i dugogodišnja prijateljica, pevačica Neda Ukraden, izjavila je za Nova.rs kroz suze da je duboko potrešena, te da je želela da bude kuma… »
"Pustite me kući da umrem!" Tozovac u poslednjem intervjuu otkrio da ga niko od kolega nije zvao, nadao se da će izaći iz…

"Pustite me kući da umrem!" Tozovac u poslednjem intervjuu otkrio da ga niko od kolega nije zvao, nadao se da će izaći iz…

Večernje novosti 06.04.2021
PEVAČ narodne muzike Predrag Živković Tozovac (85) preminuo je od virusa korona, a u poslednjem intervjuu je ispričao da bi voleo da ga lekari puste kući da umre! Predrag je tvrdio da je danima psihički vrlo loše jer mu niko ne dolazi u posetu, a… »
Nadimak je krio tajnu: Detinjstvo Tozovca je obeležila velika tragedija koju dugo nije mogao da prežali

Nadimak je krio tajnu: Detinjstvo Tozovca je obeležila velika tragedija koju dugo nije mogao da prežali

Večernje novosti 06.04.2021
PEVAČ Predrag Živković Tozovac preminuo je jutros u 85. godini. Predrag Živković Tozovac poslednjih nedelja lečio se od korona virusa, a vest da je preminuo potvrdio je njegov kum. - Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio - rekao je… »
Zbog jednog hita Tozovac morao da napusti zemlju: Po povratku u Srbiju komunisti su mu oduzeli pasoš, ali on nije odustajao

Zbog jednog hita Tozovac morao da napusti zemlju: Po povratku u Srbiju komunisti su mu oduzeli pasoš, ali on nije odustajao

Večernje novosti 06.04.2021
PEVAČ Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini, od posledica korona virusa. Iza sebe je ostavio mnoge hitove i pesme koje se rado slušaju, a jedna od omiljenih mnogima je "Jeremija". Godine 1972. peva numeru „Jeremija“, koju tadašnje… »
Zbog Mitića je Tozovac postao Zvezdaš: Družio se sa DŽajićem kome je iz Amerike donosio aspirine

Zbog Mitića je Tozovac postao Zvezdaš: Družio se sa DŽajićem kome je iz Amerike donosio aspirine

Večernje novosti 06.04.2021
LEGENDARNI folk pevač Dragan Živković Tozovac izgubio je bitku sa virusom korona. Posle slavnog glumca Vlaste Velisavljevića, opaki virus odneo je život još jednog vatrenog navijača Crvene zvezde iz javnog života Srbije. "Krivac" što je Tozovac… »
"Tozovac je prvi i najbolji!" Miroslav Ilić tuguje zbog smrti kolege

"Tozovac je prvi i najbolji!" Miroslav Ilić tuguje zbog smrti kolege

Večernje novosti 06.04.2021
PEVAČ Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini od posledica korone virusa. Kolega Miroslav Ilić tužan je zbog smrti Tozovca koga smatra prvim i najvećim na našim prostorima. - On je za mene prvi i najbolji. Pomerio je kriterijume u ovom… »
Merima NJegomir se Nadala da će se Tozovac oporaviti: "Sa njim sam se čula pre tri dana, bio mi je kao rod"

Merima NJegomir se Nadala da će se Tozovac oporaviti: "Sa njim sam se čula pre tri dana, bio mi je kao rod"

Večernje novosti 06.04.2021
PREDRAG Živković Tozovac preminuo je danas u 85. godini od posledica korona virusa. Iako su mnogi mislili da će se oporaviti i da njegovo stanje ide na bolje, nije uspeo da se izbori sa opakom koronom. Pevačica Merima NJegomir je u nedelju, gostujući… »
"Otišao je najveći!" Željko Joksimović se potresnim rečima oprostio od Tozovca

"Otišao je najveći!" Željko Joksimović se potresnim rečima oprostio od Tozovca

Večernje novosti 06.04.2021
PEVAČ Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini od posledica korone virusa, a kolega Željko Joksimović oprostio se na Fejsbuku od kolege. - Otišao je naš najveći autor, izvođač tradicionalne muzike, i moj Veliki Prijatelj, Predrag… »
Umro Predrag Živković Tozovac

Umro Predrag Živković Tozovac

Nova 06.04.2021
Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini. Predrag Živković Tozovac poslednjih nedelja lečio se od koronavirusa, a vest da je preminuo za “Blic” je potvrdio njegov kum. “Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio”… »

Vesti dana »