Povezane vesti
Pijavica nosila sve pred sobom u dragačevskom selu Živica: Vidoju uništen plastenik i stradalo jagnje
RINA 07.04.2021
Lučani – Osim aprilskog snega, meštane Dragačeva iznenadila je još jedna vremenska nepogoda. U selu Živica došlo je do pojave mini tornada ili takozvane „pijavice“ koja je u domaćinstvu Vidoja Jovičića nosila sve pred sobom. „Desilo se pre nekoliko dana… »
Pijavica rušila sve pred sobom: Za nekoliko minuta raznela sve na šta je naišla u Dragačevu
Večernje novosti 07.04.2021
MEŠTANE Dragačeva iznenadila je jedna neuobičajena vremenska nepogoda – mini tornado, ili narodski “pijavica”. Ova pojava, nesvakidašnja za ovaj deo Srbije, sručila se iznenada na selo Živica. Iznenadni nalet hladnog vetra pretvorio se u oluju, a zatim i… »
Vesti dana »
Velika represija nad poljoprivrednicima koji su ušli u 16 dan blokada, moguća radikalizacija u Vojvodini ukoliko se ne prestane sa istom
Mašina pre 23 minutajoš 33 povezane
Studenti u blokadi organizuju skup porške kolegama koje su uhapšene nakon vidovdanskog protesta
NIN pre 5 satijoš 8 povezanih
Orban traži da EU obavi inspekciju naftovoda Družba, za koji tvrdi da ga blokira Ukrajina
N1 Info pre 37 minutajoš 20 povezanih




