Povezane vesti

Nije sve ni u ''tripl-dablu'', Jokić je sinoć zaslužio kritike, evo šta mu trener zamera!

Nije sve ni u ''tripl-dablu'', Jokić je sinoć zaslužio kritike, evo šta mu trener zamera!

Sportske.net 12.04.2021
Denver Nagetsi su sinoć doživeli ubedljiv poraz na svom terenu od Boston Seltiksa rezultatom 105:87, pre svega zahvaljujući očajnoj igri u poslednjem kvartalu, kada nisu uspevali da dođu do protivničkog koša. Nikola Jokić je ponovo ostvario… »
Jokić: MVP? Ako se desi - desi se

Jokić: MVP? Ako se desi - desi se

Mozzart sport 12.04.2021
"Pre bih voleo da osvojimo prsten nego da budem MVP. Videćemo", izjavio je Jokić posle utakmice sa Boston Seltiksima. Posle osam vezanih pobeda Denver Nagetsi su doživeli poraz od Bostona u svojoj dvorani (87:105). Nikola Jokić je upisao novi… »
Jokić sjajan: Denver konačno poražen!

Jokić sjajan: Denver konačno poražen!

Hot sport 12.04.2021
Jokić nije mogao sam! Denver je nakon osam vezanih pobeda u NBA ligi doživeo poraz, a ponovo je sjajnu partiju imao Nikola Jokić. Imao je njegov tim prednost u većem delu meča, ali je Boston zadnju četvrtinu dobio rezultatom 8-31, pa mu je na kraju… »
Jokić iskren: ‘MVP me ne zanima, hoću prsten!’

Jokić iskren: ‘MVP me ne zanima, hoću prsten!’

Hot sport 12.04.2021
Zanimljiva izjava srpskog asa! Nakon poraza od Bostona, Nikola Jokić imao je zanimljivu izjavu. Prvo se dotakao same utakmice. ‘Nisam bio frustriran, to je samo utakmica. Normalna utakmica, normalan dan za mene. Nismo imali mnogo izgubljenih lopti. To… »
Trener "izdao" Jokića! Srbin demantovao Majkla Melouna: "Ne, ne, nisam! Bio je to normalan dan za mene". Nikola je ovo…

Trener "izdao" Jokića! Srbin demantovao Majkla Melouna: "Ne, ne, nisam! Bio je to normalan dan za mene". Nikola je ovo…

Sportal blic 12.04.2021
su kasno sinoć pretrpeli poraz od Bostona i time prekinuli seriju od osam pobeda u nizu, iako je opet upisao tripl-dabl. Ključna je bila poslednja deonica, koju su Seltiksi dobili sa neverovatnih 31:8! Trener Nagetsa , razumljivo, nije bio nimalo… »
Jokićeva neverovatna 3/4 za novi tripl-dabl: Šokantan poraz Denvera od Bostona (VIDEO)

Jokićeva neverovatna 3/4 za novi tripl-dabl: Šokantan poraz Denvera od Bostona (VIDEO)

Vesti online 12.04.2021
Košarkaši Denvera izgubili su na svom parketu od Bostona sa 105:87, u nastavku NBA lige. U 19. ovosezonskom porazu Nagetsa, kojim su prekinuli pobednički niz od osam uzastopnih trijumfa, Nikola Jokić ostvario je tripl-dabl ucinak sa 17 poena, 11… »
Trener se naljutio na Jokića zbog jedne stvari: Nikola, ne možeš tako, frustriran si!

Trener se naljutio na Jokića zbog jedne stvari: Nikola, ne možeš tako, frustriran si!

Mondo 12.04.2021
I njega je iznervirao... I njega je iznervirao... Briljirao je Nikola Jokić i prethodne noći protiv Bostona, poveo Denver do vođstva od 14 razlike, ali onda se njegova ekipa potpuno "ugasila". Nije pomogao tripl-dabl srpskog centra, u poslednoj deonici… »
Ovakvog Jokića nismo gledali! U 20. minutu dao prvi poen, a onda se razljutio i napravio neverovatan tripl-dabl!

Ovakvog Jokića nismo gledali! U 20. minutu dao prvi poen, a onda se razljutio i napravio neverovatan tripl-dabl!

Sportal blic 12.04.2021
su sa 105:87 izgubili od Boston Seltiksa, a novu odličnu partiju imao je . Iako je slabijim ritmom Srbin otpočeo meč, završio ga je tripl-dablom, 55. u NBA karijeri, 14. ove sezone. Jokić je u utakmici protiv Seltiksa imao 17 poena, 11 asistencija i… »
Boston bolji od Denvera, novi tripl-dabl Jokića

Boston bolji od Denvera, novi tripl-dabl Jokića

Danas 11.04.2021
Košarkaši Bostona pobedili su večeras u gostima Denver sa 105:87 (16:27, 29:24, 29:28, 31:8), i tako zabeležili 28. pobedu u prvenstvu. Boston su do pobede predvodili Džejson Tejtum sa 28 poena i 10 skokova, i Džejlen Braun sa 20 koševa i osam… »

Vesti dana »