Povezane vesti

Iz zadruge bežao zbog Tare, ali i ivane: Ša konačno sve priznao, zbog gostovanja Bulata je lupao po Beloj kući i peo se na…

Iz zadruge bežao zbog Tare, ali i ivane: Ša konačno sve priznao, zbog gostovanja Bulata je lupao po Beloj kući i peo se na…

Blic 12.04.2021
Tokom večeri, Fran Pujas i Nenad Aleksić su razgovarali u dvorištu zbog njegove situacije sa Tarom Simov. Naime, Ša se nakon bežanja zbog Tare vratio u rijaliti i odmah porazgovarao sa drugom. "Ja sam bio super, ali ona sada neće ništa sa mnom, a… »
Ša se vratio u rijaliti: Tara pominje njegovu ženu i tajne poruke, rekla da joj je dosadio, pa mu se uvukla u krevet

Ša se vratio u rijaliti: Tara pominje njegovu ženu i tajne poruke, rekla da joj je dosadio, pa mu se uvukla u krevet

Blic 11.04.2021
Tari Simov i Nenadu Aleksić Ša nikako ne ide da pronađu zajednički jezik, posvađali su se nakon njegovog povratka u rijaliti, a sada su se umešali i ostali zadrugari, koji su stali na stranu repera. "Ja dođem da je poljubim, ona sklanja glavu, kao… »
Ša beži iz rijalitija zbog Tare: Oženjeni reper van sebe preskače ogradu, a ona mu se smeje: "Druže, zašto blejiš na…

Ša beži iz rijalitija zbog Tare: Oženjeni reper van sebe preskače ogradu, a ona mu se smeje: "Druže, zašto blejiš na…

Blic 11.04.2021
Nakon žestoke svađe Tare Simov i Nenada Aleksića Ša, on se ponovo našao na krovu u ekonomskom dvorištu, tražeći da ga izvedu, jer ne može da izdrži njen bes. "Brate, neka me izvedu, ne mogu više ovo, da me ovako j**e u mozak! Ja nisam taj lik… »

Vesti dana »