Povezane vesti

Denver dovodi Riversa kao zamenu Mariju, a Jokić poručuje: Ceo život sam bio potcenjen

Denver dovodi Riversa kao zamenu Mariju, a Jokić poručuje: Ceo život sam bio potcenjen

Mozzart sport 15.04.2021
Meloun ne krije da je ideja Nagetsa da srpski centar doslovce nosi tim na svojim plećima. Ostali su Denver Nagetsi u ozbiljnom problemu posle povrede Džamala Marija. Najbolji igrač tima posle Nikole Jokića pokidao je ligament kolena i neće se skorije… »
Potcenjen sam ceo život! Jokić otvorio dušu posle "krađa": Već sam se i navikao na to...

Potcenjen sam ceo život! Jokić otvorio dušu posle "krađa": Već sam se i navikao na to...

Mondo 15.04.2021
Može on protiv svih. Može on protiv svih. Tim sa Zapada pored povrede Kanađanina, nosi se i sa tim da se prema njihovom kandidatu za titulu najkorisnijeg igrača drugi ophode bez poštovanja. Denver Nagetsi i pored povrede jednog od bitnijih igrača… »
Jokić otvorio dušu: Ceo život me potcenjuju…

Jokić otvorio dušu: Ceo život me potcenjuju…

Nova 15.04.2021
Nikola Jokić prokomentarisao je situaciju u kojoj se našao Denver posle povrede Džamala Mareja. Denver iz senke želi da dođe do borbe za NBA titulu, ima mlad i talentovan tim, a Nagitsi su pokazali da neće odustati iako su ostali bez povređenog… »
Tripl-dabl Jokića, žestoki Denver najavio titulu VIDEO

Tripl-dabl Jokića, žestoki Denver najavio titulu VIDEO

Nova 15.04.2021
Košarkaši Denvera pokazali su se kada je bilo najbitnije, što je donelo pobedu nad Majamijem sa čak 123:106 uz tripl-dabl Nikole Jokića. Nisu imali u Denveru mnogo vremena za tugovanje posle teške povrede druge violine ekipe, Džamala Mareja. Bio je… »
Nema predaje! Jokić opet do tripl-dabla i pobede: Zainatio se posle povrede Mareja i tek sad gazi rivale!

Nema predaje! Jokić opet do tripl-dabla i pobede: Zainatio se posle povrede Mareja i tek sad gazi rivale!

Mondo 15.04.2021
Očekujte neočekivano u plej-ofu... Očekujte neočekivano u plej-ofu... Povredio se Džamal Marej, najkvalitetniji saigrač Nikole Jokića, ali nisu mnogo tugovali u Denveru, svesni su da moraju dalje bez njega i da to ne mogu pognute glave. Svi će… »

Vesti dana »