Povezane vesti
U Novom Sadu saslušan Italijan osumnjičen za pranje para
Nova 15.04.2021
Italijanski državljanin D. F. (38) osumnjičen za pranje novca, saslušan je danas u novosadskom Višem javnom tužilaštvu Posebnog odeljenja za borbu protiv korupcije, ali mu sud nije odredio pritvor. U prisustvu branioca po službenoj dužnosti… »
Zabranjeno mu napuštanje Srbije: U Novom Sadu saslušan italijanski državljanin osumnjičen za pranje novca
Večernje novosti 15.04.2021
ITALIJANSKI državljanin D.F. (38) osumnjičen za pranje novca, saslušan je danas u novosadskom Višem javnom tužilaštvu Posebnog odeljenja za borbu protiv korupcije, ali mu sud nije odredio pritvor. U prisustvu branioca po službenoj dužnosti… »
Vesti dana »

(Video) Lepa Brena sa Bobom, sinom i snajom stigla na komemoraciju: Pevačica utučena od bola i tuge, u crnini i sa crnim naočarima na licu
Blic pre 16 minutajoš 20 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA Francuska nudi obaveštajne podatke Ukrajini nakon što su ih SAD obustavile
RTV pre 28 minutajoš 14 povezanih

(VIDEO) Nastavak sednice Skupštine Srbije: Na redu glasanje o Zakonu o visokom obrazovanju
N1 Info pre 27 minutajoš 11 povezanih

Počela komemoracija Saši Popović: Potresne scene i njegova poruka koja je slomila porodicu
Mondo pre 17 minutajoš 15 povezanih