Povezane vesti
Dečak (3) popio očev metadon, lekari ga jedva spasili: Uskoro suđenje dvojici Visočana
Blic 16.04.2021
Tužilaštvo Zeničko-dobojskog kantona podiglo je optužnicu protiv Kenana Merdana i Alije Cicvare, obojica iz Visokog, zbog stravičnog slučaja koji se dogodio 25. januara ove godine. Naime, prema navodima iz optužnice, u Merdanovom stanu u visočkom naselju… »
Dečak (3) popio metadon: Drogirani otac nije primetio da mu se sin guši- Lekari ga jedva spasili
Večernje novosti 16.04.2021
TUŽILAŠTVO Zeničko-dobojskog kantona podiglo je optužnicu protiv K. M. i A. C., obojica iz Visokog, zbog stravičnog slučaja koji se dogodio 25. januara ove godine. Naime, prema navodima iz optužnice, u stanu K. M. u visočkom naselju Luke oko 12 sati K… »
Vesti dana »
Šta je "Snicko", sistem koji je poslao obaveštenje sudijama, a Hrvate kući: Savremena tehnologija "poklopila" sumnjičave
Euronews pre 20 minutajoš 22 povezane
"Tela dece su toliko unakažena, da ih ni roditelji više ne mogu prepoznati" Strahuje se da je poginulo više od 10.000 ljudi u razornom zemljotresu u Venecueli
Kurir pre 50 minutajoš 15 povezanih
Ne vidi se da je Matanović dirao loptu iako sudija kaže da jeste: Luka Modrić krivi sudiju za ispadanje sa Mundijala!
Hot sport pre 35 minutajoš 95 povezanih
Uhapšene tri osobe zbog sumnje na nelegalnu eksploataciju peska i šljunka kod Crne Bare
Danas pre 1 satjoš 11 povezanih



