Povezane vesti

Nadal posle šokantnog ispadanja: Rubljov je sjajan momak, srećan sam zbog njega

Nadal posle šokantnog ispadanja: Rubljov je sjajan momak, srećan sam zbog njega

Vesti online 17.04.2021
Rafael Nadal nije uspeo da se plasira u polufinale Monte Karla pošto ga je Andrej Rubljov eliminisao, a posle duela je istakao svoje slabosti u igri. – Kada igrate protiv sjajnog igrača kakav je Rubljov, a ne igrate dobro onda izgubite. Iz nekog… »
"Mogao sam da se bunim, a: Nisam!" Rafael Nadal posle šok-poraza u Monte Karlu: Smučilo mi se!

"Mogao sam da se bunim, a: Nisam!" Rafael Nadal posle šok-poraza u Monte Karlu: Smučilo mi se!

Sportal blic 16.04.2021
Nakon što je sa mastersa u Monte Karlu ispao , šok je doživeo i "kralj" šljake, kome je teško pao poraz u četvrtfinalnom dvoboju iz kog je kao pobednik izašao . Nakon što je , priznao je da drugačiji ishod i nije bio moguć, imajući u vidu kako… »
"Ne mogu da zamislim kako je: Nadalu!" Rubljov "počistio" Rafu sa mastersa u Monte Karlu pa ovako govorio o njemu!

"Ne mogu da zamislim kako je: Nadalu!" Rubljov "počistio" Rafu sa mastersa u Monte Karlu pa ovako govorio o njemu!

Sportal blic 16.04.2021
Najveću senzaciju na mastersu u Monte Karlu možda jeste napravio Danijel Evans koji je uspeo da izbaci , ali sigurno da je retko ko očekivao i da će da na šljaci - pobedi "kralja šljake". Pa ipak, to se dogodilo, , a takav ishod je iznenadio i… »

Vesti dana »