Povezane vesti
Jurić: Čuo sam da postoji još Lečićevih žrtava
Nova 17.04.2021
Osnivac Fondacije "Tijana Jurić", Igor Jurić, izjavio je prilikom gostovanja na televiziji K1 da je uvek na strani žrtava i da im veruje, kako u slučaju profesora glume Miroslava Mike Aleksića, tako i u slučaju glumca Branislava Lečića. On je istakao i… »
Igor Jurić šokirao u jutarnjem programu: "Čuo sam da postoji još Lečićevih žrtava!"
Večernje novosti 17.04.2021
IGOR Jurić, osnivač Fondacije „Tijana Jurić“, izjavio je da je uvek na strani žrtava i da im veruje kako u slučaju profesora glume Miroslava Mike Aleksića, tako i u slučaju glumca Branislava Lečića. Zaista nisam upoznat sa slučajem Lečić, koji je bio i… »
Vesti dana »
(Foto) Avion se sudario s vatrogasnim vozilom na aerodromu u Njujorku: Nos letelice u kojoj je bilo 76 osoba - zdrobljen
Newsmax Balkans pre 32 minutajoš 20 povezanih
Počinje zakazivanje termina za testiranje i upis deteta u prvi razred: Ovo je detaljna procedura za roditelje
Nova pre 41 minutajoš 12 povezanih





