Povezane vesti

Brnabić: Sednica Kriznog štaba u sredu, dežurni „pljuvači“ nas napadaju

Brnabić: Sednica Kriznog štaba u sredu, dežurni „pljuvači“ nas napadaju

N1 Info 19.04.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da će se sednica Kriznog štaba za borbu protiv korone verovatno održati u sredu, navodeći da je stalna "borba" sa stučnim delom da se nađe "balans kako bi ekonomija mogla da ide kako treba". „Ja sam u… »
Brnabić: Sednica Kriznog štaba u sredu

Brnabić: Sednica Kriznog štaba u sredu

Novi magazin 19.04.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da će se sednica Kriznog štaba za borbu protiv korone verovatno održati u sredu, navodeći da je stalna "borba" sa stučnim delom da se nadje "balans kako bi ekonomija mogla ide kako treba". "Ja sam u stalnom… »
Brnabić: Nova sednica Kriznog štaba verovatno u sredu

Brnabić: Nova sednica Kriznog štaba verovatno u sredu

RTV 19.04.2021
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da će sednica Kriznog štaba verovatno biti održana u sredu, uz ocenu da je epidemiološka situacija u zemlji sve stabilnija. "U stalnom sam kontaktu sa stručnim delom Kriznog štaba. Epidemiloška… »
Premijerka najavila novu sednicu Kriznog štaba: Epidemiološka situacija sve stabilnija

Premijerka najavila novu sednicu Kriznog štaba: Epidemiološka situacija sve stabilnija

Mondo 19.04.2021
Ana Brnabić otkrila je kada će verovatno biti održana nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa. Ana Brnabić otkrila je kada će verovatno biti održana nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa. Premijerka Srbije Ana… »
Brnabić: Nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korone verovatno u sredu

Brnabić: Nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korone verovatno u sredu

Telegraf 19.04.2021
Epidemiološka situacija je sve stabilnija, rekla je premijerka Srbije. Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da će sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa verovatno biti održana u sredu, navodeći da je stalna "borba" sa stučnim… »

Vesti dana »