Povezane vesti

Jokićeva noć za pamćenje, ubacio 47 poena! Denver pobedio posle 2 produžetka! (VIDEO)

Jokićeva noć za pamćenje, ubacio 47 poena! Denver pobedio posle 2 produžetka! (VIDEO)

Vesti online 20.04.2021
Košarkaši Denvera savladali su Memfis u NBA ligi sa 139:137, posle dva produžetka, uz još jednu fantastičnu partiju Nikole Jokića. Srpski centar ubacio je 47 poena, tri manje od rekorda karijere, za 45 minuta na parketu. Ujedno je imao 15 skokova i… »
Jokić brojao do 47

Jokić brojao do 47

Politika 20.04.2021
Centar Denvera (imao je i 15 skokova i osam asistencija) je u drugom produžetku protiv Memfisa kod rezultata 132:132 postigao pet poena (prvo „dvojku” pa „trojku”) i tako obezbedio pobedu svom timu. Košarkaši Denvera pobedili su na svom terenu… »
Monstruozna MVP partija Jokića: Demonstracija sile Srbina, kos za produžetak, pa pobeda Denvera

Monstruozna MVP partija Jokića: Demonstracija sile Srbina, kos za produžetak, pa pobeda Denvera

Večernje novosti 20.04.2021
Srpski centar ne samo da je bio ubedljivo najefikasniji pojedinac na meču i da mu je falilo tri poena da izjednači lični rekord, nego je i pokrenuo preokret kada se činilo da će domaćin izgubiti. Na tri minuta do kraja Memfis je vodio 114:105, a… »
Jokić skroman posle MVP partije: Bila je to dobra noć, zabavljao sam se na terenu

Jokić skroman posle MVP partije: Bila je to dobra noć, zabavljao sam se na terenu

Večernje novosti 20.04.2021
Denver je na kraju upisao pobedu posle dva odigrana produžetka – 139:137. - Bila je to dobra noć. Bio sam agresivan, pomalo sam sporo počeo, a onda i pogodio nekoliko šuteva. Samo sam nastavio da igram. Mislim da je Vil Barton odigrao odlično, cela… »
Maloun oduševljen Jokićem: Život čine male stvari, a Nikola ima 56 MVP momenata

Maloun oduševljen Jokićem: Život čine male stvari, a Nikola ima 56 MVP momenata

Večernje novosti 20.04.2021
Denver je pobedio u trileru posle dva produžetka, a Jokić je još jednom udario jak šamar svima koji prave MVP debate bez njega, ili pokušavaju da minimalizuju njegov učinak. Jokićev odgovor bio je nemilosrdan, a Meloun je zbog toga imao šta da… »
Jokić postigao jedan od najluđih koševa: Može i preko glave dok je okrenut leđima! (video)

Jokić postigao jedan od najluđih koševa: Može i preko glave dok je okrenut leđima! (video)

Mondo 20.04.2021
Ono kad mu ne možeš ništa... Ono kad mu ne možeš ništa... Nikola Jokić pokazao je i prošle noći da je sasvim sigurno zaslužio da bude MVP. Odigrao je jednu od najboljih partija sezone i Denver vodio do pobede posle dva produžetka (139:137), a… »
Jokić nezadovoljan: ‘Glupo sam gubio lopte!’

Jokić nezadovoljan: ‘Glupo sam gubio lopte!’

Hot sport 20.04.2021
Nakon sjajne partije Nikola Jokić nije bio u potpunosti zadovoljan. Nikola Jokić odigrao je vrhunski protiv Memfisa, ubacio je 47 poena i uhvatio 15 skokova i uz to podelio osam asistencija. ‘Ne mislim o tome. Ne čitam ništa i ne znam šta da… »
MVP Jokić: Srbin ‘uništio’ Memfis brutalnom partijom!

MVP Jokić: Srbin ‘uništio’ Memfis brutalnom partijom!

Hot sport 20.04.2021
Brutalni Nikola Jokić! Srpski košarkaš odigrao je fenomenalnu partiju, dostoju zvanja najboljeg košarkaša planete! Njegov Denver dočekao je Memfis i tom prilikom uspeo da slavi nakon produžetka. Fenomenalno je odigrao Nikola. Za 46 minuta na… »
Jokić sa 47 poena vodio Denver do pobede posle dva produžetka

Jokić sa 47 poena vodio Denver do pobede posle dva produžetka

Beta 20.04.2021
Košarkaši Denvera pobedili su prošle noći na svom terenu ekipu Memfisa posle dva produžetka sa 139:137, uz još jednu sjajnu partiju srpskog centra Nikole Jokića. Jokić je postigao 47 poena, uključujući i važnu trojku u finišu utakmice, a dodao… »
Maloun: Život su male stvari, a Somborac ima 56 MVP momenata

Maloun: Život su male stvari, a Somborac ima 56 MVP momenata

Nova 20.04.2021
Majkl Maloun "leteo" je od sreće posle MVP partije Nikole Jokića, koji je sa 47 poena ukrotio Grizlije. Denver je pobedio u trileru posle dva produžetka, a Jokić je još jednom udario jak šamar svima koji prave MVP debate bez njega, ili pokušavaju… »
Američki komentator na srpskom slavio trojku Jokića VIDEO

Američki komentator na srpskom slavio trojku Jokića VIDEO

Nova 20.04.2021
Nikola Jokić pobedio je Memfis sa Denverom uz 47 poena, a ključna je bila trojka pred kraj drugog produžetka. Imao je Jokić novu MVP partiju, a pri 134:134, ubacio je trojku koja je slomila Grizlije. Zanimljivo je posebno kako je to američki… »
Jokić ugasio MVP debatu istorijskom partijom u 2 produžetka

Jokić ugasio MVP debatu istorijskom partijom u 2 produžetka

Nova 20.04.2021
Nikola Jokić ubacio je 47 poena Memfisu u 2 produžetka, pogodivši i najvažniju trojku u završnici za 139:137 (116:116 pred produžetke). Košarkaši Denvera pobedili su Memfis posle dva produžetka sa 139:137, uz novu istorijsku MVP partiju Nikole… »
Puk'o mu film i rešio strašnu dramu! Nikola Jokić režirao čudo u Denveru uz neviđenu, MVP partiju! /video/

Puk'o mu film i rešio strašnu dramu! Nikola Jokić režirao čudo u Denveru uz neviđenu, MVP partiju! /video/

Sportal blic 20.04.2021
Nepuna četiri minuta pre kraja 4. četvrtine Denver je gubio sa 12 razlike od Memfisa. A onda je srpski as uzeo stvari u svoje ruke i rešio neviđenu dramu. Nagetsi su posle dva produžetka savlali "grizlije" sa 139:137 i to uz MVP partiju našeg… »
Meč za pamćenje! Jokić sa 47 poena ponovo uperio ka sebi MVP reflektore

Meč za pamćenje! Jokić sa 47 poena ponovo uperio ka sebi MVP reflektore

Mozzart sport 20.04.2021
Srpski centar briljirao protiv Memfisa, dva puta čupao svoj tim i onda dao trojku kojom je pokazao put ka pobedi - 139:137. Nema šta, Nikola Jokić igra toliko dobro da se mnogi ljubitelji košarke ne libe da ga istaknu kao jasnog MVP kandidata ove… »
Jokić: Bila je to dobra noć, zabavna utakmica

Jokić: Bila je to dobra noć, zabavna utakmica

Mozzart sport 20.04.2021
Srpski centar ubacio je Memfisu 47 poena, a ubeležio je i 15 skokova i osam asistencija. Nikola Jokić je potpuno briljirao protiv Memfisa u pobedi Denvera od 139:137 posle dva produžetka. Završio je utakmicu sa čak 47 datih poena, a tome je dodao 15… »
Noć kad je Jokić dokazao da je MVP - 47 poena za pamćenje: Koš za produžetak, pa demonstracija sile i preokret!

Noć kad je Jokić dokazao da je MVP - 47 poena za pamćenje: Koš za produžetak, pa demonstracija sile i preokret!

Mondo 20.04.2021
Jedna od najboljih njegovih partija u karijeri. Jedna od najboljih njegovih partija u karijeri. Posle večerašnje partije bila bi sramota da bilo ko sem Nikole Jokića dobije MVP priznanje! Srpski centar briljirao je prethodne noći protiv Memfisa i… »

Vesti dana »