Puk'o mu film i rešio strašnu dramu! Nikola Jokić režirao čudo u Denveru uz neviđenu, MVP partiju! /video/

Sportal blic 20.04.2021  |  Darko Nikolić

Nepuna četiri minuta pre kraja 4. četvrtine Denver je gubio sa 12 razlike od Memfisa.

A onda je srpski as uzeo stvari u svoje ruke i rešio neviđenu dramu. Nagetsi su posle dva produžetka savlali "grizlije" sa 139:137 i to uz MVP partiju našeg centra. je meč završio sa čak 47 poena (šut za dva 18/25, za tri 2/6, sa linije penala 5/6), ali i 15 skokova, od kojih sedam u napadu, osam asistencija i blokadom. A sve to - u vrlo napetoj utakmici, u kojoj se neretko činilo da je za ekipu iz Kolorada sve izgubljeno. Gosti su stigli sa sedmom najboljom