Povezane vesti

Putin uzvratio poziv Zelenskom, pozvao ga u Rusiju

Putin uzvratio poziv Zelenskom, pozvao ga u Rusiju

Blic 23.04.2021
Predsednik Vladimir Putin poručio je danas da je Rusija spremna da bude domaćin ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom kad god njemu odgovara. Putin je pozvao Zelenskog na razgovor nakon što ga je ukrajinski predsednik u utorak "izazvao" da se… »
Bolje dođite na iskren razgovor sa nama: Lideri lnr i dnr spremni za sastanak sa Zelenskim na kontakt liniji u Donbasu

Bolje dođite na iskren razgovor sa nama: Lideri lnr i dnr spremni za sastanak sa Zelenskim na kontakt liniji u Donbasu

Večernje novosti 22.04.2021
-Spreman sam da se sretnem u bilo kojoj tački kontakt linije, upravo one linije koja preko noći može postati ‘crvena’ i tada će biti kasno za razgovor. Gde? Bilo gde: kod Sčastja, Stanice, Zolotoja... Ako postoji iskrena želja za mirom, mesto… »
Lider luganska: Spreman sam da se sastanem sa Zelenskim na kontakt liniji u Donbasu

Lider luganska: Spreman sam da se sastanem sa Zelenskim na kontakt liniji u Donbasu

Večernje novosti 22.04.2021
„Spreman sam da se sretnem u bilo kojoj tački kontakt linije, upravo one linije koja preko noći može postati ‘crvena’ i tada će biti kasno za razgovor. Gde? Bilo gde: kod Sčastja, Stanice, Zolotoja... Ako postoji iskrena želja za mirom, mesto… »

Vesti dana »