Povezane vesti
Šešelj o pripajanju srpske Srbiji: Moramo da izbegnemo opasnu zamku
Pravda 25.04.2021
Predsednik SRS Vojislav Šešelj komentarisao je najavljeno prekrajanje granica na Balkanu i osetljivu situaciju u BiH, i pretnje ratom lidera SDA Bakira Izetbegovića. - To su prazne pretnje, u BiH niko ne želi rat, ni Srbi, ni Hrvati, ni Bošnjaci. Nisu… »
Šešelj o pripajanju srpske Srbiji: Moramo da izbegnemo opasnu zamku
Večernje novosti 25.04.2021
- To su prazne pretnje, u BiH niko ne želi rat, ni Srbi, ni Hrvati, ni Bošnjaci. Nisu želeli ni devedesetih doduše, ali su ih strane sile uvele u to. Sada strancima nije u interesu novi rat na tim prostorima. Slovenci puštaju balone o tim novim… »
Vesti dana »
(Video) Požar u zgradi Specijalnog suda lokalizovan: Vatra zahvatila krov i više kancelarija, na terenu 35 vatrogasaca
Newsmax Balkans pre 16 minutajoš 46 povezanih
PRUGA U ŠPANIJI RENOVIRANA PRE OSAM MESECI, VOZ STAR ČETIRI GODINE španski ministar šokirao izjavom o tragediji: "Ovo je veoma, veoma čudna nesreća"
Dnevnik pre 16 minutajoš 68 povezanih
Crna nedelja na putevima: sedam osoba poginulo, policija apeluje na poseban oprez zbog početka škole
Valjevska posla pre 51 minutajoš 29 povezanih
Tramp: Danska nije uspela da ukloni rusku pretnju sa Grenlanda, sada će to biti učinjeno
Beta pre 42 minutajoš 52 povezane



