Povezane vesti

Afera za aferom: Stefanović demantuje Jurića, Mića Jovanović samog sebe

Afera za aferom: Stefanović demantuje Jurića, Mića Jovanović samog sebe

N1 Info 26.04.2021
Ime političara pedofila reći ću kada za to dođe vreme, poručuje Igor Jurić iz Fondacije "Tijana Jurić" i ponavlja da je njegov identitet otkrio nekadašnjem ministru policije, a sada vojske Nebojši Stefanoviću. Ministar odmah demantovao tu… »
Stefanović: Jurić mi nije rekao ime pedofila

Stefanović: Jurić mi nije rekao ime pedofila

N1 Info 26.04.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović rekao je danas da "ne bi časio ni sekunda" već bi se "ognjenim mačem" borio protiv političara pedofila da mu je osnivač Fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić saopštio njegovo ime i dokaze. „Nismo imali ime… »
Stefanović: Da mi je Jurić dao ime političara pedofila borio bih se protiv njega ognjenim mačem

Stefanović: Da mi je Jurić dao ime političara pedofila borio bih se protiv njega ognjenim mačem

Novi magazin 26.04.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović rekao je danas da "ne bi časio ni sekunda" već bi se "ognjenim mačem" borio protiv političara pedofila da mu je osnivač Fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić saopštio njegovo ime i dokaze. "Ni ime izvršioca ni… »
Stefanović: Igor Jurić mi nije rekao ime pedofila

Stefanović: Igor Jurić mi nije rekao ime pedofila

Danas 26.04.2021
Ministar odbrane i bivši ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da mu Igor Jurić nije rekao ime pedofila izvršioca. „Nismo imali ime izvršioca, niti žrtve. Ja da sam čuo ne bih časio ni časa, ognjenim mačem bih… »
Igor Jurić: Istina u mom iskazu o pedofiliji stoji u zapisniku u tužilaštvu

Igor Jurić: Istina u mom iskazu o pedofiliji stoji u zapisniku u tužilaštvu

Danas 25.04.2021
Igor Jurić, aktivista i osnivač Fondacije „Tijana Jurić“, ponovio je danas tvrdnje da je saznanja o političaru koji se navodno bavio podvođenjem mladih devojaka preneo tadašnjem ministru unutrašnjih poslova Nebojši Stefanoviću i načelnika… »
Kovačević: U mom prisustvu Igor Jurić nikada nije izgovorio ime političara-pedofila

Kovačević: U mom prisustvu Igor Jurić nikada nije izgovorio ime političara-pedofila

Danas 25.04.2021
„Apsolutna su neistina informacije objavljene u tekstu „Stefanović i šef UKP znali ime političara-pedofila i ćutali“ objavljenog 25.04.2021. godine, u kojem se navodi da je Igor Jurić o svojim saznanjima o političaru-pedofilu obavestio… »

Vesti dana »