Povezane vesti

Vučić danas otvorio Sektor 4 obilaznice oko Beograda, do Bubanj Potoka za godinu dana

Vučić danas otvorio Sektor 4 obilaznice oko Beograda, do Bubanj Potoka za godinu dana

Politika 29.04.2021
Autoput na obilaznici oko Beograda od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo, u dužini od 7,7 kilometara, otvoren je danas za saobraćaj, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Vučić je tokom obilaska… »
Vučić: Niko mi nije tražio snimak sa naplatne rampe Doljevac

Vučić: Niko mi nije tražio snimak sa naplatne rampe Doljevac

N1 Info 29.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić demantovao je navode da poseduje snimak udesa sa naplatne stanice Doljevac u kom je učestvovao tadašnji direktor Koridora Srbije Zoran Babić, a u kom je stradala jedna osoba. Na pitanje zbog čega sudu nije dostavio… »
Vučić otvara deo obilaznice oko Beograda: Istovremeno izgrađena dva tunela na deonici od 7,7 km

Vučić otvara deo obilaznice oko Beograda: Istovremeno izgrađena dva tunela na deonici od 7,7 km

Večernje novosti 29.04.2021
Foto: Printscreen Otvaranje je predviđeno u 12.00 časova, saopštila je pres služba predsednika. Sektor 4 obuhvatio je radove na izgradnji leve trake auto-puta od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača u dužini od 7,7 kilometara… »
Vučić otvorio sektor 4 obilaznice oko Beograda: U Srbiji se danas gradi više nego ikada! (video)

Vučić otvorio sektor 4 obilaznice oko Beograda: U Srbiji se danas gradi više nego ikada! (video)

Večernje novosti 29.04.2021
Foto: Printskrin/Instagram/avucic Vučić odgovara na pitanja novinara: - Niti me je ko pitao, niti posedujem snimak. Nikakve nadležnosti nemam. Ponoviću svima, ako neko stvarno misli da bih ja ili neko drugi štitio bilo koga ili štitio Babića, pa… »
U saobraćaj pušteno još 7,7 kilometara obilaznice oko Beograda

U saobraćaj pušteno još 7,7 kilometara obilaznice oko Beograda

Danas 29.04.2021
U saobraćaj je danas pušteno još 7,7 kilometara obilaznice oko Beograda, na deonici od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo. Na toj deonici izgrađena je leva traka autoputa, dva tunela i tri mosta,kao i petlja Orlovača sa… »
Sve za rejting

Sve za rejting

Danas 29.04.2021
„Čitao sam razne gluposti zašto sam ovde došao da se revakcinišem. To nije zbog podrške, jer mi ovde stalno pobeđujemo, imamo više od 80 odsto glasova. Došao sam da vidim šta mogu da uradim za Doljevac, a i zbog toga što je on među 20… »
Otvoren deo obilaznice oko Beograda od mosta kod Ostružnice do petlje Orlovača

Otvoren deo obilaznice oko Beograda od mosta kod Ostružnice do petlje Orlovača

N1 Info 29.04.2021
U saobraćaj je danas pušteno još 7,7 kilometara obilaznice oko Beograda, na deonici od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo. Na toj deonici izgrađena je leva traka autoputa, dva tunela i tri mosta, kao i petlja Orlovača sa… »
"Strahovito važna saobraćajnica": Vučić otvorio deo obilaznice oko Beograda: "Do septembra 2022. mora da bude sve…

"Strahovito važna saobraćajnica": Vučić otvorio deo obilaznice oko Beograda: "Do septembra 2022. mora da bude sve…

Blic 29.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otvorio je danas Sektor 4 obilaznice oko Beograda od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo. "Kad se ovde bude završilo biće pakao prema Vinči, Leštanima, a zatim nam treba odatle… »
Otvoreno novih 7 kilometara obilaznice oko Beograda

Otvoreno novih 7 kilometara obilaznice oko Beograda

Nova 29.04.2021
Završeni su radovi na izgradnji autoputa na obilaznici oko Beograda od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo i ta deonica dugačka je od 7,7 kilometara. Sektor 4 obuhvatio je radove na izgradnji leve trake autoputa od mosta na… »
Vučić demantovao da poseduje snimak udesa u kom je učestvovao Zoran Babić

Vučić demantovao da poseduje snimak udesa u kom je učestvovao Zoran Babić

Danas 29.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić demantovao je danas navode da poseduje snimak udesa sa naplatne stanice Doljevac u kom je učestvovao tadašnji direktor Koridora Srbije Zoran Babić a u kom je stradala jedna osoba. „Niti me je ko pitao niti… »
Predsednik Vučić danas otvara Sektor 4 obilazinice oko Beograda

Predsednik Vučić danas otvara Sektor 4 obilazinice oko Beograda

Srbija danas 29.04.2021
Otvaranje predviđeno u 12 časova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otvoriće danas Sektor 4 obilaznice oko Beograda od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo. Otvaranje je predviđeno u 12 časova, saopštila je pres… »

Vesti dana »