Povezane vesti
Između 20 i 30 zahteva na listi čekanja za državne vile
RTV 04.05.2021
BEOGRAD - Sve vile kojima gazduje Dipos izdate su u zakup, pa čak i ona najveća i najskuplja za koju kirija iznosi 12.000 evra mesečno, izjavio je direktor preduzeća Đoko Krivokapić i dodao da Dipos, koji gazduje sa 354 nekretnine, u ovom trenutku… »
Za državne vile lista čekanja! Kako funkcioniše "Dipos" u godini kada obeležava šest decenija postojanja diplomatske…
Večernje novosti 04.05.2021
Foto Zoran Jovanović Prvo, slave jubilej, 60 godina od osnivanja Diplomatske kolonije, i drugo, uprkos koroni, prihodi koje su zaradili državi multiplikovani su. Poslednjeg dana marta sve nekretnine kojima gazduju izdate su u zakup, osim četiri mala… »
Vesti dana »

Ne, u Novi Sad nisu dovodili policajce iz RS da biju studente i profesore ispred DIF-a. Tukli su ih njihovi sugrađani
Nova pre 1 satjoš 33 povezane

U 17 časova novi skup ispred suda u Novom Sadu zbog hapšenja studenta
Novi magazin pre 43 minutajoš 35 povezanih

RTS je pokazao da ne želi ništa da promeni – Mirijana Nikolić i Ivana Stevanović
Nova pre 4 satijoš 24 povezane

Marta Kos: Zahtevi studenata ono što od vlasti u Beogradu traži i Brisel
N1 Info pre 3 satajoš 30 povezanih

Ovo su braća koja su urnisala čačane: Srđan i Saša sa kriminalnom grupom zgrnuli 19 miliona! Ovako su kažnjavali dužnike! (foto)
Kurir pre 26 minutajoš 27 povezanih