Povezane vesti

Ponovo Saša Kalajdžić, "Švabe" napravile problem Augsburgu

Sportske.net 07.05.2021
U okviru 32. kola nemačke Bundeslige ekipa Štutgarta je savladala Augsburg rezultatom 2:1 (1:0). Junak današnje pobede je Saša Kalajdžić, Austrijanac sa srpskim pasošem koji je upisao gol i asistenciju. Prvi gol smo videli u 11. minutu meča, tada… »
Radonjić kao dejo savićević: Srbin povukao loptu sa centra i magično savladao golmana za potvrdu pobede Herte (video)

Večernje novosti 06.05.2021
Foto: Printskrin Srbin je u 22. minutu maestralno asistirao Pekariku za 2:0 (više o tome možete čitati KLIKOM OVDE), a u 85. minutu je golom u stilu Dejana Savićevića stavio tačku na I. Le but tout en solo de Nemanja Radonjic, qui fait du Nemanja… »