Povezane vesti

Kad rival poželi sreću: ''Ako Bog da, Budućnost da osvoji titulu''

Kad rival poželi sreću: ''Ako Bog da, Budućnost da osvoji titulu''

Sportske.net 08.05.2021
Ekipa barskog Mornara sinoć nije uspela da izbori majstoricu protiv Budućnosti, eliminisana je već posle dve utakmice polufinalne serije, pa će se za titulu u ABA ligi boriti ekipa Budućnosti. Posle sinoćnjeg poraza na svom terenu, trener Mornara… »
Bivši trener zvezde: Daće bog da Budućnost osvoji titulu

Bivši trener zvezde: Daće bog da Budućnost osvoji titulu

Večernje novosti 08.05.2021
Foto: Nebojsa Parausic Možda i lakše nego što se očekivalo Podgoričani su eliminisali Barane iz polufinala ABA lige. Lakih 2:0 za četu Dejana Milojevića i pohvale od kolege sa druge strane Mihaila Pavićevića. – Budućnost je igrala mnogo bolje… »
Pavićević otvoreno: Daće bog da Budućnost osvoji titulu

Pavićević otvoreno: Daće bog da Budućnost osvoji titulu

Mozzart sport 08.05.2021
Trener Mornara ne ostavlja dilemu uz koga je u finalu. Jedan finalista ABA lige je poznat. Budućnost je sa 2:0 u pobedama eliminisala Mornar i boriće se za trofej. Pitanje je samo da li će na drugoj strani biti Crvena zvezda ili Igokea, pošto je nakon… »
Budućnost počistila Mornar; Milojević: Mi smo bolji tim i prošli smo u finale

Budućnost počistila Mornar; Milojević: Mi smo bolji tim i prošli smo u finale

Večernje novosti 08.05.2021
FOTO: KK Budućnost/ABA liga "Mornar jee sigurno najbolja napadačka ekipa u ligi, ali kao što sam rekao, verujem da će bolji tim proći. Mi jesmo bolji tim, igramo jako, jako dobro... Svi momci su jako požrtvovani, dali sve od sebe, jako sam… »
Igokea pobedila Zvezdu i obezbedila majstoricu polufinala ABA lige

Igokea pobedila Zvezdu i obezbedila majstoricu polufinala ABA lige

Danas 08.05.2021
Drugi meč plej ofa ABA lige Rampa za Crvenu zvezdu u Laktašima. Igokea je u drugom meču plej ofa ABA lige uspela da pobedi crveno-bele – 81:68 i tako izjednači na 1:1 u seriji. Finalista će biti odlučen u majstorici koja će se u utorak igrati u… »
Povuci-potegni, pa razbijanje! Dobili smo prvog finalistu plej-ofa ABA lige, Budućnost čeka boljeg iz majstorice Zvezde i…

Povuci-potegni, pa razbijanje! Dobili smo prvog finalistu plej-ofa ABA lige, Budućnost čeka boljeg iz majstorice Zvezde i…

Sportal blic 07.05.2021
Košarkaši Budućnosti plasirali su se u finale plej-ofa ABA lige, pošto su i u drugom meču polufinala plej-ofa ABA lige savladali Mornar! Ovaj put bili su bolji u Baru sa 92:81 (prvi meč 97:88). Posle izjednačenog prvog poluvremena, Podgoričani su… »

Vesti dana »