Povezane vesti

Vučević u Vukovaru: Pomoć srpskim institucijama, čuvati kulturu, jezik, pismo i tradiciju

Vučević u Vukovaru: Pomoć srpskim institucijama, čuvati kulturu, jezik, pismo i tradiciju

RTV 09.05.2021
VUKOVAR - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević posetio je Vukovar na poziv Eparhije osečkopoljske i baranjske i tom prilikom sa vladikom Heruvimom obišao srpske institucije na istoku Hrvatske. Gradonačelnik je po dolasku prvo prisustvovao… »
Vučević posetio vukovar: " Srbi na ovom području žive vekovima i to mora da se uvažava"

Vučević posetio vukovar: " Srbi na ovom području žive vekovima i to mora da se uvažava"

Večernje novosti 09.05.2021
Foto: Novosti U Vukovaru su ga dočekali predsednik generalne skupštine i osnivač SDSS-a Vojislav Stanimirović, potpredsednica SDSS-a Dragana Jeckov, Srđan Jeremić predsednik ZVO i kandidat za dožupana u Vukovarsko-sremskoj županiji i Srđan Kolar… »
Gradonačelnik Vučević u Hrvatskoj: Pravoslavlje je put spoznaje, pomirenja i ljubavi, a naš narod svoju veru čvrsto drži…

Gradonačelnik Vučević u Hrvatskoj: Pravoslavlje je put spoznaje, pomirenja i ljubavi, a naš narod svoju veru čvrsto drži…

Večernje novosti 09.05.2021
Foto: Instagram - Rano jutros stigao sam na istok Hrvatske, gde sam na poziv episkopa osečkopoljskog i baranjskog Heruvima u poseti njegovoj eparhiji i bitnim srpskim institucijama. Prvi put sam prisustvovao liturgiji u Manastiru Uspenja Presvete… »

Vesti dana »