Povezane vesti
Mladići razvili transparent „Ubij Srbina“ u Vukovaru
Danas 10.05.2021
Stotinak mladića odevenih u crno danas je kraj krsta u Vukovaru razvilo transparent na kojem je pisalo „Koljači i zločinci tabu su tema. Hrvate se u zatvor za uzvike sprema“, javio je portalnovosti.com. Predsednik vukovarskog ogranka Samostalne… »
"Ubij Srbina": Novi skandal u Vukovaru: 100 mladića u crnom uz baklje i transparente skandiralo, reagovala policija
Blic 09.05.2021
U Vukovaru se danas, na Dan pobede nad fašizmom, dogodio novi antisrpski incident, nakon što je prošle nedelje grupa navijača u Borovom Selu uzvikivala "Ubij Srbina", javljaju hrvatski mediji. Kako je izjavio predsednik vukovarskog SDSS Srđan Kolar, kod… »
Vesti dana »
Ambasadori u UN: Srbija da privede pravdi odgovorne za Banjsku, normalizacija odnosa Beograda i Prištine - ključna
N1 Info pre 2 satajoš 38 povezanih
Katai plesao i pisao istoriju: Rekord je velika stvar, ali najvažnije je da ekipa pobeđuje
Kurir pre 22 minutajoš 60 povezanih
Kolaps na aerodromima širom Evrope Već sada na graničnim prelazima EU je potpuni haos i pakao za putnike Svi strepe šta tek sledi od ponoći kada počinje puna primena EES sistema
Dnevnik pre 3 satajoš 34 povezane
Sudbina najvećeg ostrva na svetu: Tramp u pregovorima sa Danskom o Grenlandu, ali ga plaše dve velike prepreke - Rusija i Kina: "Moramo da se branimo"
Blic pre 1 satjoš 46 povezanih
Novi Pazar poražen posle velike borbe – Partizan odneo bodove rezultatom 3:2
IndeksOnline pre 3 satajoš 37 povezanih


