Povezane vesti

Dragan Marković: Od početke izmišljene afere govorim da Marinika Tepić laže, sada je to potvrdilo i tužilaštvo!

Dragan Marković: Od početke izmišljene afere govorim da Marinika Tepić laže, sada je to potvrdilo i tužilaštvo!

Večernje novosti 15.05.2021
Dragan Marković Palma - Od kada je diplomirani i patološki lažov izmislila ovu aferu ja sam govorio da Marinika Tepić sve laže. NJu je juče samo dva sata nakon što je dala izjavu ispred Tužilaštva u Kraljevu, da joj je tužiteljka dala maksimalno… »
Tužilaštvo u Kraljevu demantovalo mariniku: Nisu joj data "maksimalna obećanja" kako je ona izjavila

Tužilaštvo u Kraljevu demantovalo mariniku: Nisu joj data "maksimalna obećanja" kako je ona izjavila

Večernje novosti 14.05.2021
Foto: Printskrin/Jutjub U saopštenju kraljevačko tužilaštvo je ukazalo da je danas obavljen razgovor sa Marinikom Tepić radi davanja bližih obaveštenja u odnosu na izjavu koju je dala u Policijskoj upravi u Jagodini. - Tom prilikom, a tokom… »
Palma: Što se mene tiče taj izmišljeni slučaj mogu da preuzmu i CIA i KGB

Palma: Što se mene tiče taj izmišljeni slučaj mogu da preuzmu i CIA i KGB

Danas 14.05.2021
Što se mene tiče taj izmišljeni slučaj mogu da preuzmu i CIA i KGB, jer je suština da Marinika Tepić nema ni svedoke ni žrtve, zato jer je izmislila ceo slučaj, ocenio je danas lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković. Sada kao kockar podiže… »

Vesti dana »