Povezane vesti

Zalet za Tokio: Srpska Kajakašica, Milica Novaković, osvojila Zlato na Svetskom kupu u Mađarskoj

Večernje novosti 17.05.2021
ZLATNA Milica Novaković sa odličjem u Segedinu Foto N. Radović KSS Sjajna Novosađanka je minulog vikenda u Segedinu osvojila najsjajnije odličje upravo u finalu olimpijske discipline u jednosedu i izveslala trku na 500 metara za minut i 56,67 sekundi… »
Novo zlato za Srbiju! Kajakašica Milica Novaković pobedila na Svetskom kupu u Segedinu

Sportal blic 16.05.2021
Srpska kajakašica Milica Novaković osvojila je zlatnu medalju u jednosedu na 500 metara na Svetskom kupu u Segedinu. Milica Novaković je u finalu olimpijske discipline trku izveslala za jedan minut i 56.67 sekundi. Srebro je pripalo Ukrajinki Mariji… »