Povezane vesti
Posle vojske, Makron dobio upozorenje i od policije! Ako ništa ne preduzmete, Francuska će biti u građanskom ratu!
Pravda 17.05.2021
Posle pripadnika rezervnog i aktivnog sastava vojske, pismo opomene vlastima, treće po redu, u kom se ističe da Francuska srlja pravo u haos ukoliko se ništa ne preduzme, uputili su i bivši policajci. Stotinak nekadašnjih policijskih zvaničnika i oficira… »
Treće upozorenje Makronu: Na građanski rat opominju i policajci
Večernje novosti 17.05.2021
Foto AP Stotinak nekadašnjih policijskih zvaničnika i oficira poslalo je pismo predsedniku Emanuelu Makronu, Vladi i poslanicima u kome od njih traže da prekinu tešku bezbednosnu situaciju. Ističe se da su nasilne grupe jače od autoriteta vlasti i da se… »
Vesti dana »

Dačić: Petoro uhapšenih u večerašnjim protestima, postojala namera da se zapale prostorije SNS-a
RTS pre 24 satajoš 72 povezane

Sastanak Trampa, Zelenskog i evropskih lidera: diplomatski pregovori i velika kupovina oružja za Ukrajinu
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 111 povezana

Studentkinja FPN najavila krivinu prijavu protiv komandanta Jedinice za zaštitu posebnih ličnosti
Radio sto plus pre 3 satajoš 34 povezane

Jeziv prizor janika sinera, jedva disao! Ovakvog ga nikada nismo videli - evo šta mu se desilo u finalu Sinsinatija! (video)
Kurir pre 24 minutajoš 27 povezanih